Pharmalead Mälu + L-Glutatioon, 30tk

Bränd: Pharmalead

Original price was: 23,00 €.Current price is: 20,70 €.0,69 /tk

Laos

Täielik koostis ginkgo biloba, panax ginsengi ja rosmariiniga, mida on täiustatud mälu parandamiseks L-glutatiooniga.

Koostisosad, mis aitavad:

  • normaalne kognitiivne funktsioon (tsink *)
  • normaalne vaimne toime (vitamiin Β 5 *)
  • normaalse vere moodustumine (foolhape *)
  • normaalne homotsüsteiini metabolism (Β, foolhape)
  • rakkude kaitse oksüdatiivse stressi eest (C-vitamiin, seleen, tsink *)
  • närvisüsteemi normaalne toimimine (biotiin, vitamiinid Β, C, magneesium *)

Koos ginkgo biloba, panax ginsengi ja rosmariiniga, ürtidega, mis on tuntud nii oma antioksüdantse toime kui ka nende kasulike omaduste poolest mälu ja vaimse selguse parandamisel. Lisaks on koostist täiustatud L-glutatiooniga, tripeptiidiga, mida keha toodab ja mis koosneb kolmest aminohappest (L-glutamiin, L-tsüsteiin ja glütsiin). L-glutatioon toimib oksüdatiivse stressi vastu ja aitab seega kaasa normaalsele ajutalitlusele.

Manustamine: 2 Kapslit päevas
Soovitatud annust mitte ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikke eluviise.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kogus annuse kohta: 1 kapsel. Tiamiin (Tiamiinhüdrokloriidina, vitamiin B1) 1,4 mg, Pantoteenhape (Kaltsium-D-pantoteenina, vitamiin B5) 10 mg, B6-vitamiin (Püridoksiinvesinikkloriidina) 2 mg, Vitamiin B12 (Tsüanokobalamiin) 2,5 mcg, C-Vitamiin 20 mg, D3-vitamiin (Koolekaltsiferool) 5 mcg, E-Vitamiin (a-TE) (Vitamiin E atsetaadina) 12 mg, Biotiin 50 mcg, Folaat (Foolhappena) 200 mcg, Magneesium (Magneesiumhüdroksiidina) 56 mg, Seleen (Naatriumseleenina) 27,5 mcg, Tsink (Tsinktsitraadina) 5 mg, Ginkgo biloba L., folium, värske külmkuivatatud pulber 50 mg, Panax ginseng C.A.Meyer radix, ekstrakt, DER 5: 1 50 mg, Viinamarja (Vitis vinifera L.) ekstrakt (95% proantotsüanidiini) 20 mg, Rosmariini (Rosmarinus officinalis) ekstrakt (standard 5% rosmariinhapet) 20 mg, L-glutamiin 15 mg, Lutserni (Medicago sativa L.) värske külmkuivatatud pulber 10 mg, Koliin (koliini bitartraadina) 10 mg, L-glutatioon 5 mg.

Toode on kategoorias Vitamiinid.