Pharmalead Luude ja Liigeste Kompleks + Hüaluroonhape, 30tk

Bränd: Pharmalead

Original price was: 24,00 €.Current price is: 21,60 €.0,72 /tk

Koostis sisaldab rohelist rannakarpi, glükoosamiini, kondroitiini, MSM-i, kollageeni, rikastatud hüaluroonhappe ning värskelt külmkuivatatud ravimtaimi ja supertoite.

Koostis aitab kaasa:

  • kollageeni moodustumisele luude ja kõhre normaalseks talitluseks (C-vitamiin *)
  • normaalsele sidekoe moodustumisele ja säilimisele (mangaan, vask*)
  • normaalsele luude säilimisele (mangaan, vitamiinid D, K, tsink *)

Sisaldab rohelist rannakarpi, mis on tuntud supertoit liigeste toetamiseks, glükoosamiini ja kondroitiini, mis on olulised ained liigeste tervise jaoks, MSM-i, mis aitab vähendada valu ja põletikku, ning kollageeni tüüp II, mis aitab ennetada osteoartriiti. Lisaks on koostist täiendatud hüaluroonhappega, mis on hüdrofiilne polüsahhariid, sidekoe vajalik komponent, mis niisutab liigeseid ja vähendab hõõrdumist.

Manustamine: 1-2 kapslit päevas, soovitavalt pärast sööki.

Kogus annuse kohta: 1-2 kapslit. Rohelise rannakarbi pulber (Perna Canaliculus) 350 mg, C-vitamiin 40 mg, D3-vitamiin (Koolekaltsiferool) 5 mcg (200IU), K-vitamiin (Füllokinoon) 35 mcg, Vask (vasktsitraadina) 0,65 mg, Mangaan (Mangaansulfaadina) 1,5 mg, Seleen (Naatriumselenaadina) 50 mcg, Tsink (Tsinkatsetaadina) 3 mg, Räni (Ränidioksiidina) 2,5 mg, Kondroitiinsulfaat 200 mg, II tüüpi kollageen 20 mg, Glükoosamiinsulfaat (2KCl) 250 mg, Metüülsulfonüülmetaan (MSM) 100 mg, Saatana selgroo (Cissus quadrangularis) ekstrakt Der 4:1, std. 2,5% ketosterooni 100 mg, Kurkumijuure (Curcuma longa l., risoom) pulbri ekvivalent (kurkumijuure ekstraktina 10:1) 100 mg, Ingverijuure (Zingiber Officinale Roscoe, Rhizoma) pulbri ekvivalent (ingverijuure ekstraktina Der 10:1) 20 mg, Nõgeseleht värskelt külmkuivatatud 20 mg, Stabiliseeritud riisikliid 10 mg, Naatriumhüaluronaat 8 mg.

Toode on kategoorias Vitamiinid.