Pharmalead Easy Night Plus Melatonin/Rahulik Öö + Melatoniin, 30tk

Bränd: Pharmalead

Original price was: 23,00 €.Current price is: 20,70 €.0,69 /tk

Laos

Kiirendab uinumist. Aitab kaasa normaalse une säilimisele. Aitab leevendada reisimisel tekkivat ajavahestressi.
Koostis sisaldab 1,5 mg lühitoimelist melatoniini ja 1,5 mg melatoniini aeglaselt vabanevates graanulites, mis on rikastatud ravimtaimedega tõhustamaks toote toimimist.

Koostis,mis aitab:

  • kiiremale uinumisele(melatoniin *)
  • ajavahestressi leevendamisele (melatoniin *)
  • närvisüsteemi normaalne toimimisele (biotiin *)
  • psühholoogiliste funktsioonide normaalsele toimimisele (biotiin *)

Koostis sisaldab aminohapet L-trüptofaani, mis muundub ajus serotoniiniks, aidates kaasa normaalsele unele. Lisaks sisaldab see passifloorat, magnooliat, palderjani ja safranit, ürte, mis on tuntud oma rahustava toime poolest.

Kogus annuse kohta: 1 kapsel. L-trüptofaan 5 mg, Pantoteenhape (Kaltsium-D-pantoteenaat) 3 mg, Melatoniin 1,5 mg, Melatoniini ajas vabanevad graanulid 1,5 mg, Biotiin 10 mcg Magnolia Officinalis Rehder et Wilson., koor, värske külmkuivatatud 25 mg, Safran (Crocus sativus L.) värskelt külmkuivatatud 1 mg, Passiflora incarnata värskelt külmkuivatatud 100 mg, Palderjan
officinalis värskelt külmkuivatatud 100 mg.

Manustamine: 1 kapsel päevas. Soovitatud annust mitte ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikke eluviise. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 

Toode on kategoorias Vitamiinid.