Pharmalead D3 2000IU (50μg) + Vitamiin K, 60tk

Bränd: Pharmalead

Original price was: 24,00 €.Current price is: 21,60 €.0,36 /tk

Laos

Suure vitamiin D3 suure sisaldusega koostis, mida on rikastatud K-vitamiiniga ja külmkuivatatud supertoitudega luude tervise hoidmiseks.

Koostis aitab kaasa:

  • immuunsüsteemi normaalsele funktsioonile (D-vitamiin *)
  • normaalsele luude säilimisele (vitamiinid D, K *)
  • normaalsele hammaste säilimisele (D-vitamiin *)
  • normaalsete lihasfunktsioonide säilimisele (D-vitamiin *)
  • kaltsiumi ja fosfori normaalne imendumine/rakendamine ning vere kaltsiumisisaldus (D-vitamiin *)

Spinatiga, mis sisaldab rohkelt kiudaineid, A-, C- ja K- vitamiine, B-komplekseid vitamiine, samuti rauda, kaltsiumi, mangaani, magneesiumi ja foolhapet. Vajalik immuunsüsteemi tugevdamiseks, kardioprotektiivse toimega, aitab kaasa luude tervisele. Sisaldab kõrvitsat, mis on suurepärane energia- ja heaoluallikas, ning lutserni, mis aitab kaasa seedetrakti normaalsele toimimisele, artriidi ravile ja on rikkaliku antioksüdantse toimega.

Kogus annuse kohta: : 1 kapsel. D3-vitamiin (Koolekaltsiferool) 50 μg (2000IU), K-vitamiin (Füllokinoon) 45 mcg, Lutserni (Medicago sativa L.) värske külmkuivatatud pulber 15 mg, Kõrvitsa (Cucurbita pepo L.) värske külmkuivatatud pulber 15 mg,Spinat (Spinacia ariacea L.) värske külmkuivatatud pulber 15 mg.

MANUSTAMINE: 1 Kapsel päevas, eelistatavalt pärast sööki.Soovitatud annust mitte ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikke eluviise. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ettevaatusabinõud: Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud toitumist. See toode ei ole ette nähtud inimhaiguse ennetamiseks, hoolduseks ega raviks. Kui te olete rase, imetate, võtate ravimeid või teil on probleeme tervisega, pidage nõu oma arstiga. Hoidke väikelastest eemal jahedas ja kuivas kohas toatemperatuuril (kuni 25 °C ).

Toode on kategoorias Vitamiinid.