Pharmalead B12 500μg + Riisikliid, 60tk

Bränd: Pharmalead

Original price was: 21,00 €.Current price is: 18,90 €.0,32 /tk

Laos

Vitamiin B12 ainulaadne sünergia riisikliide, ingveri ja teiste värskelt külmkuivatatud kõrge toiteväärtusega supertoitudega.

Vitamiin Β 12 aitab kaasa*:

  • psühholoogiliste funktsioonide normaalsele toimimisele
  • väsimuse ja kurnatuse vähendamisele ning normaalsele energiavahetusele
  • punaste vereliblede moodustumisele
  • närvisüsteemi normaalsele toimimisele

Riisikliidega, mis on rikkalik kiudainete, B- ja E-vitamiinide, mineraalide, lipiidide ja valkude allikas. Lisaks sisaldab koostis olulise toiteväärtusega taime võilille, aga ka antibakteriaalsete ja põletikuvastaste omaduste poolest tuntud ingverit.

Manustamine: 1 kapsel päevas. Soovitatud annust mitte ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikke eluviise. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kogus annuse kohta: 2 kapslit. B12-vitamiin (Metüülkobalamiin) 500 mcg, Stabiliseeritud riisikliid 180 mg, Aronia melanocarpa värske külmkuivatatud pulber 10 mg, Peedijuure mahl (Beta vulgaris) värske külmkuivatatud pulber 10 mg, Võilillelehe värske külmkuivatatud pulber 10 mg, Ingveri risoomi/juure (Zingiber officinale) värske külmkuivatatud pulber 10 mg, Peterselli orgaaniline värske külmkuivatatud pulber 10 mg.

Toode on kategoorias Vitamiinid.