FFP3 respiraator 10tk pakk, kuppel, klapiga, tihendiga

85,00 8,50 /tk

Laos

FFP3 vormi hoidev klapiga respiraator (10tk).

Bakterite filtratsiooni efektiivsus 99%

Ühe maski soovitatav kasutamise aeg kuni 8 tundi.

 

Valget värvi maskid on ümber pea kinnitatavad kahe mugava 1cm laiuse halli elastikkummiga. Elastikkummid on reguleeritava suurusega.

Respiraatori disain on loodud mugavalt näole sobima. Maski ninaosas olev painutatav metalltraat aitab maski kindlamalt ette sättida. Siseküljel olev tihendiriba tagab efektiivse kaitse. Maskil olev ventiilklapp aitab kergemini hingata ja aitab ära hoida maski sisse kogunevat niiskust, pikendades nii maski kaitse-efektiivsust.

 

Aseta mask näo ette kahe käega, kattes maskiga nina ja suu. Hinga sügavalt sisse. Kui mask on kindlalt ees, tunned alarõhu teket maski sees. Kui on tunda, et mask on liiga lõdvalt ees ja õhk tuleb äärte vahelt sisse, peaksid elastikpaelu pingutama. Peale paelte pinguldamist korda sügavalt ja kiirelt sisse hingamise testi, et tagada efektiivne kaitse.

Valesti paigaldatud ja äärtest õhku lekkiv mask ei garanteeri sama efektiivset kaitset. Meesterahvad, kes kannavad habet, ei saa saavutada kindlat õhu lekkimise vaba kaitset, kuna habe tekitab naha ja maski vahele õhulise kihi. Kindlaks kaitseks peaks olema nägu raseeritud.

Toode on kategoorias Maskid ja visiirid.