EVY Daily Repair Mousse niisutav, kaitsev ja nahka taastav vaht näole ning kehale 100ml

Bränd: EVY

24,00 240,00 /liiter

Laost otsas

EVY Daily Repair Mousse on nahka parandav näo- ja kehavaht, mis kaitseb ja niisutab tundlikku nahka, aitab ennetada ärritust, ekseemi ja kontaktallergiat. Ei sisalda lõhnaineid, säilitusaineid ning ei ole kleepuv.

See on multifunktsionaalne toode, mida võib kasutada nii näonaha taastamiseks ja niisutamiseks, kui ka kehal, peanahal, mähkmeärrituse korral või kuivade jalgade hoolduseks. 

EVY Daily Repair Mousse tugevdab naha loomulikku kaitsemehhanismi, on hüpoallergeenne ning kliiniliselt testitud. Ei sisalda lõhnaineid, säilitusaineid ning ei ole kleepuv.

Kaitseb ja niisutab nahka 4-6 tundi, isegi pärast pesemist.

Efektiivne nahahooldus, mis on soovitatud dermatoloogide poolt

EVY’i baaskoostise väljaarendamine on võtnud aega rohkem kui 10 aastat ning see baseerub Rootsi nahahooldustehnoloogial, parandab ja ennetab nahaprobleeme. Võrreldes tavakreemidega ei jää EVY naha pinnale vaid imendub kiiremini ja sügavamale epidermisesse. EVY tehnoloogia tugevdab naha vastupanuvõimet moodustades osmootilise membraani, mis jäljendab naha enda kaitsesüsteemi. Nahk suudab saavutada tasakaalu ning hingata, ilma et nahal oleks kleepuv ja rasvane kiht, mis ummistab poore. EVY koostis kaitseb nahka ärritajate eest. EVY Daily Repair Mousse on mõeldud tugevate nahaprobleemide jaoks, kuid seda võivad kasutada kõik, kellel on kuiv või tundlik nahk. Efektiivne kaitse kahjulike keskkonnategurite eest 4-6 tundi, isegi pärast pesemist.

Multifunktsionaalne nahahooldus kogu perele

Nahka parandav vaht on multifunktsionaalne ja sobib kasutamiseks näonahal, mähkmeärrituse korral kui ka väga kuivade jalgade hoolduseks. Õrn koostis aitab nahka rahustada pärast raseerimist ning isegi tundliku peanaha korral. EVY parandav vaht on ideaalne kasutamiseks pärast intensiivseid nahahooldusprotseduure nagu happekoorimine või laserhoolitsus.

EVY Daily Repair Mousse sobib ideaalselt kasutamiseks tervisehoiutöötajatel, kes puutuvad pidevalt kokku nahka ärritavate vahenditega ning kätepesuga.

Pikaajaline toitev ja niisutav koostis

EVY Daily Repair vaht sisaldab pehmendavaid ja niisutavaid koostisosasid nagu uurea, allantoin, caprylic capric ja E-vitamiin. See toode hooldab intensiivselt ja aitab nahal niiskust hoida.

Ei sisalda lõhnaineid ja säilitusaineid. Tänu aerosoolpakendile püsib toode värskena ja efektiivsena. Vahtu jätkub kauemaks kui tavalist kreemi, kuna töötab kui kontsentraat ning paisub õhuga kokkupuutes.

Kasutamine

Kanna kuivale nahele. Raputa enne kasutamist ning lase vaht nahale otsaga maa suunas. Uuneda regulaarselt, iga 4-6 tunni tagant. Jätka raviga kuni nahaprobleemi (de) leevenemiseni.

Hoiatus! Väldi kokkupuudet silmadega ning ära kanna katkisele nahale. Mitte kasutada kui oled allergiline mõnele toote koostisosale.

Koostisosad

Aqua, Urea, Propylene Glycol, Butane, Stearic Acid, Palmitic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Isobutane, PVP, Isobutane, Propane, Glycerin, Polysorbate 20, Triethanolamine, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Dimethicone.

Toode on kategoorias Mediron Imported Products.