ECOSH AJU VÄGI – aju ja mälu vitamiinid 90tk

Bränd: Ecosh

Original price was: 59,00 €.Current price is: 56,05 €.0,62 /tk

Aju on elutähtis organ, mis reguleerib keha funktsioone, tõlgendab infot ja töötleb emotsioone. Aju vajab teatud vitamiine, mineraale ja toitaineid, et toetada selle funktsioone ja mälu. Tänapäevase toitumise ja stressi tõttu ei pruugi aju alati piisavalt neid aineid saada, mis võib põhjustada neuroloogilisi probleeme ja kognitiivsete võimete langust.

“Aju Vägi” kompleks sisaldab mitmesuguseid vitamiine, mineraale ja taimset päritolu aineid, mis toetavad aju tervist ja heaolu. Kompleksi koostisosade hulka kuuluvad:

 • Magneesium: aitab tasakaalustada elektrolüüte, toetab energiatootmist ning lihaste ja valkude sünteesi. Lisaks aitab vähendada väsimust, toetab närvisüsteemi funktsiooni ja psühholoogilist heaolu.
 • Niatsiin (vitamiin B3): toetab närvisüsteemi, energia metabolismi ja psühholoogilist heaolu. Samuti aitab vähendada väsimust ja kurnatust.
 • Vitamiin B6: soodustab punaste vereliblede moodustumist, immuunsüsteemi funktsiooni, hormonaalset regulatsiooni ja psühholoogilist heaolu. Lisaks aitab vähendada väsimust ja kurnatust.
 • Vitamiin B9: osaleb rakkude jagunemises, toetab kudede kasvu, immuunsüsteemi ja vereloome normaalset funktsioneerimist, samuti aminohapete sünteesi. Lisaks aitab vähendada väsimust ja kurnatust.
 • Vitamiin B12: osaleb rakkude jagunemises, energiatootmises, punaste vereliblede moodustumises, immuunsüsteemi ja närvisüsteemi funktsioonides ning homotsüsteiini ainevahetuses. Lisaks aitab vähendada väsimust ja kurnatust.
 • Seleen: toetab kilpnäärme ja immuunsüsteemi normaalset talitlust ning kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.
 • CDP-koliin: toetab homotsüsteiini ainevahetust ja rasvade ainevahetust, samuti säilitab normaalset maksafunktsiooni.
 • Ashwagandha (Withania somnifera): adaptogeenne taim, mis aitab toetada füüsilist ja vaimset võimekust ning leevendada nõrkust, kurnatust, väsimust ja keskendumisraskusi. Samuti parandab vaimset aktiivsust, toetab stressiga toimetulekut, õppimist, mälu ning emotsionaalset stabiilsust.
 • Sasi-vesikaak (Bacopa monnieri): mäluparandaja, mis sisaldab rikkalikult looduslikke antioksüdante. Antioksüdandid aitavad kaitsta ajurakke ja -kudesid oksüdatiivsete kahjustuste eest.
 • Aasia vesinaba ehk Gotu Kola (Centella asiatica): toetab kognitiivset võimekust ja vaimset tervist.
 • Viirpuu marjade (Crataegus laevigata) ekstrakt: suurendab hapnikuvarustust, parandab vereringet, toetab südame funktsioone ning aitab vähendada ärrituvust, pinget ja rahutust.

Soovitatav annus: 1 kapsel hommikul ja 1 kapsel õhtul pärast sööki. Toodet ei tohiks kasutada mitmekesise toitumise asendajana.

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Enne kasutamist konsulteerige arstiga, kui teil on kroonilised haigused või võtate ravimeid. Raseduse ja imetamise ajal mitte tarbida. Hoida kuivas kohas temperatuuril kuni 25 °C ning kaitsta otsese päikesevalguse eest.

Koostisained: CDP-koliin ehk tsitikoliin; glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel); Aasia vesinaba ehk Gotu Kola (Centella asiatica) ekstrakt 10:1; Ashwagandha (Withania somnifera D.) KSM-66 juure ekstrakt, sisaldades 5% vitanoliide; Sasi-vesikaagi (Bacopa monnieri (L.) Wettst.) ekstrakt, sisaldades 50% bakosiide; magneesiumdiglütsinaat; punapeedi juure pulber (Beta vulgaris L.); viirpuu marjade (Crataegus laevigata) ekstrakt, sisaldades 10% flavonoide; glutatioon; NAC (N-atsetüül-L-tsüsteiin); nikotiinamiid (vitamiin B3); püridoksaal-5′-fosfaat (vitamiin B6); kaltsium-L-metüülfolaat (vitamiin B9); metüülkobalamiin (vitamiin B12); L-selenometioniin (seleen).

 

 

Toode on kategoorias Vitamiinid.