Diet Food Collagen + Vitamin C Tablets 400 mg /Kollageeni ja C-vitamiini tabletid 200tk

Bränd: Diet Food

9,92 0,05 /tk

Kollageenipõhine toidulisand nahale, sidekoele, küüntele ja liigestele, mis aitab meil püsida noore ja tervena. C-vitamiin aitab kaasa kollageeni moodustumisele, imendumisele ja säilitamisele. Soovituslik päevane annus: 10 kapslit.

Toimeained
Soovitatav ööpäevane annus sisaldab:

  • (1 tablett): veise kollageeni pulber 294 mg.
  • (1 tablett): C-vitamiin 6 mg.
  • (10 tabletti): veise kollageeni pulber 2940 mg.
  • (10 tabletti): C-vitamiin 60 mg.

Koostis
Kapsli sisu: veise kollageeni pulber, C-vitamiin.
Kapsli koostisosad: HPMC hüdroksüpropüülmetüültselluloos.

Kasutamine
10 kapslit päevas koos rohke veega.

Hoiatus: Mitte ületada päevast soovituslikku annust. Toidulisand ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toitumist ning tervislikku eluviisi.

Säilitamine: säilitatakse jahedas, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas.

Diet Food on ökoloogiline bränd, mis võimaldab menüüd rikastada super- ehk väetoiduga, keskendudes nii dieetpastadele, pudrudele, pudingutele kui ka suupistetele. Diet Food tooted on madala kalorlusega ning sisaldavad väga suures koguses vitamiine, mineraalaineid, antioksüdante, kiudaineid, rasvu ja valke, olles ekstreemselt toitaineterikkad.
Diet Food aitab kaasa inimese organismi täisväärtuslikumale toimimisele tugevdades immuunsussüsteemi, andes palju energiat, vähendades diabeeti haigestumise ja südamehaiguste ohtu ning toetades närvisüsteemi toimimist. Toodete tooraine tuleb orgaanilisel kujul Euroopast, Lõuna-Ameerikast ja Aasiast. Lisaks sellele on Diet Foodi toodetel Organic EU sertifikaat, mis näitab toodete orgaanilisust ja usaldusväärsust.

Toode on kategoorias SUUR SOODUSMÜÜK.