Diet Food Collagen Premium Marine / Granuleeritud kala kollageenipulber 200g

Bränd: Diet Food

21,44 107,20 /kg

Laos

Granuleeritud kala kollageen on parim kollageenvalgu allikas ning on organismi poolt kergesti omastatav. Merelist päritolu kollageen koosneb merekalast ning selle DNA ühtib 80% inimese omaga. Sobib füüsiliselt nõudliku elusviisiga inimesele, kes hoolitseb oma välimuse ning juuste, naha, küünte, luude ja liigeste tervise eest.

Diet Food on ökoloogiline bränd. Toodete tooraine tuleb orgaanilisel kujul Euroopast, Lõuna-Ameerikast ja Aasiast. Lisaks sellele on Diet Foodi toodetel Organic EU sertifikaat, mis näitab toodete orgaanilisust ja usaldusväärsust.

Toimeained
Valku 94g 100g kohta.

Koostis
100% granuleeritud kalakollageen.
Allergeenid: võib sisaldada pähkli- või gluteenijääke.

Kasutamine
Soovitatav ööpäevane annus: 10 g.

Sobib tarbimiseks näiteks pärast trenni, lisada hommikusele smuutile või segada oma lemmikjoogiga.

Tähelepanu!
Mitte ületada soovitatud ööpäevast annust. Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist ja tervislikku eluviisi. Hoia toodet kuivas ja jahedas ning lastele kättesaamatus kohas.

Diet Food on ökoloogiline bränd, mis võimaldab menüüd rikastada super- ehk väetoiduga, keskendudes nii dieetpastadele, pudrudele, pudingutele kui ka suupistetele. Diet Food tooted on madala kalorlusega ning sisaldavad väga suures koguses vitamiine, mineraalaineid, antioksüdante, kiudaineid, rasvu ja valke, olles ekstreemselt toitaineterikkad.
Diet Food aitab kaasa inimese organismi täisväärtuslikumale toimimisele tugevdades immuunsussüsteemi, andes palju energiat, vähendades diabeeti haigestumise ja südamehaiguste ohtu ning toetades närvisüsteemi toimimist. Toodete tooraine tuleb orgaanilisel kujul Euroopast, Lõuna-Ameerikast ja Aasiast. Lisaks sellele on Diet Foodi toodetel Organic EU sertifikaat, mis näitab toodete orgaanilisust ja usaldusväärsust.

Toode on kategoorias SUUR SOODUSMÜÜK.