Diet Food Bio Turmeric Capsules / Orgaanilise kurkumijuure kapslid 200tk

Bränd: Diet Food

Original price was: 17,40 €.Current price is: 16,18 €.0,08 /tk

Orgaanilise kurkumijuure pulber kapslites, 200 tk. Toidulisand. Soovituslik päevane annus: 5 kapslit.

Kurkum sisaldab rohkelt antioksüdante ja vitamiine, mis tugevdavad immuunsüsteemi, parandavad maksa funktsioone ja on põletikuvastase toimega.

Toimeained
Soovitatav ööpäevane annus sisaldab:

  • (1 tablett): kurkumisjuurde pulber 400 mg.
  • (5 tabletti): kurkumijuure pulber 2000 mg.

Koostis
Kapsli sisu: kurkumijuure pulber.
Kapsli koostisosad: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (HPMC).

Kasutamine
5 kapslit päevas koos rohke veega.

Hoiatus: Mitte ületada päevast soovituslikku annust. Toidulisand ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toitumist ning tervislikku eluviisi.

Säilitamine: säilitatakse jahedas, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas.

Diet Food on ökoloogiline bränd, mis võimaldab menüüd rikastada super- ehk väetoiduga, keskendudes nii dieetpastadele, pudrudele, pudingutele kui ka suupistetele. Diet Food tooted on madala kalorlusega ning sisaldavad väga suures koguses vitamiine, mineraalaineid, antioksüdante, kiudaineid, rasvu ja valke, olles ekstreemselt toitaineterikkad.
Diet Food aitab kaasa inimese organismi täisväärtuslikumale toimimisele tugevdades immuunsussüsteemi, andes palju energiat, vähendades diabeeti haigestumise ja südamehaiguste ohtu ning toetades närvisüsteemi toimimist. Toodete tooraine tuleb orgaanilisel kujul Euroopast, Lõuna-Ameerikast ja Aasiast. Lisaks sellele on Diet Foodi toodetel Organic EU sertifikaat, mis näitab toodete orgaanilisust ja usaldusväärsust.

Toode on kategoorias Toidulisandid.