Diet Food Bio Moringa Leaves Tablets 490 mg / Moringalehe pulber 250tk

Bränd: Diet Food

Original price was: 22,50 €.Current price is: 20,92 €.0,08 /tk

Moringat peetakse üheks rikkalikumaks vitamiinide ja mineraalainete allikaks maailmas. Tegemist on mahetootega. Vitamiinidest sisaldab moringa A, B1, B2, B3, B6, B7, C, D, E ja K vitamiine, mineraalidest aga kroomi, vaske, rauda, magneesiumi, mangaani, fosforit ja tsinki.
Samuti sisaldab moringa 8 asendamatut aminohapet, mis on aluseks meie rakkude normaalsele funktsioneerimisele ning lisaks veel 10 asendatavat aminohapet. Moringatabletid aitavad langetada kehakaalu.

Tablette on kerge kasutada ja kaasas kanda ning sobivad hästi ka taimetoitlastele.

Moringapuu on tuntud ka kui “imepuu”, selles on:

  • 15x rohkem rauda kui spinatis
  • 7x rohkem C-vitamiini kui apelsinis
  • 15x rohkem kaaliumit kui banaanis
  • 4x rohkem valke kui munas
  • 10x rohkem A-vitamiini kui porgandites
  • 17x rohkem kaltsiumit kui piimas

Toode on 100% mahe ning omab Euroopa Liidu orgaanilise toidu sertifikaati (Bio Leaf), mis tähendab, et see on toodetud kooskõlas mahetoodangu kriteeriumitega ning ilma taimekaitsevahendite ja keemiliste väetisteta.

Toimeained
Soovitatav ööpäevane annus sisaldab:

  • (1 tablett): moringalehe pulber 490 mg.
  • (6 tabletti): moringalehe pulber 2940 mg.

Koostis
100% mahe moringalehe pulber, kolloidne ränidioksiid – paakumisvastane aine.

Kasutamine
Võta 6 tabletti päevas rohke veega, soovitatavalt 30 min enne sööki.
Maksimaalne soovituslik päevane annus: 6 tabletti.

Tähelepanu! Ära ületa soovituslikku päevast annust. Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana! Hoida kuivas, jahedas kohas, lastele kättesaamatult. Tervisliku toitumise aluseks on mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil!

Diet Food on ökoloogiline bränd, mis võimaldab menüüd rikastada super- ehk väetoiduga, keskendudes nii dieetpastadele, pudrudele, pudingutele kui ka suupistetele. Diet Food tooted on madala kalorlusega ning sisaldavad väga suures koguses vitamiine, mineraalaineid, antioksüdante, kiudaineid, rasvu ja valke, olles ekstreemselt toitaineterikkad.
Diet Food aitab kaasa inimese organismi täisväärtuslikumale toimimisele tugevdades immuunsussüsteemi, andes palju energiat, vähendades diabeeti haigestumise ja südamehaiguste ohtu ning toetades närvisüsteemi toimimist. Toodete tooraine tuleb orgaanilisel kujul Euroopast, Lõuna-Ameerikast ja Aasiast. Lisaks sellele on Diet Foodi toodetel Organic EU sertifikaat, mis näitab toodete orgaanilisust ja usaldusväärsust.

Toode on kategoorias Toidulisandid.