Diet Food Bio Ashwagandha / Ashwagandha tabletid 240tk

Bränd: Diet Food

Original price was: 29,70 €.Current price is: 27,62 €.0,12 /tk

Ashwagandhat nimetatakse india ženšenniks ning see on tuntud ja populaarne taim ajurveedas. See on üks peamisi tervist edendavaid toidulisandeid, tänu millele pälvinud ajurveeda kuninganna hüüdnime. Ashwagandhast süsteemsemat terviselisandit on raske leida. See mõjutab meie keha, alustades immuunsüsteemi reguleerimisest, lõpetades viljakuse ja üldtuntud seksuaalfunktsioonide paranemisega. See on väga tugev antioksüdant, mis toetab loomulikult meie keha ühe tugevaima antioksüdanti -> SODi ehk superoksiid dismutaasi toimimist. SODi häired on väga tihedalt seotud meie elustiiliga, kus valime kõige lihtsamad ja sageli halvimad toitumisharjumused, me ei puhka ega taastu piidavalt, ning see kõik nõrgestab meie immuunsust. Ashwagandha stimuleerib SODi tegevust, vähendades vabade radikaalide taset ja suurendades meie organismi üldist vastupidavust patogeenide suhtes. Seetõttu tasub sidruni ja meega tee kõrvale tarbida Ashwagandhat ning hoolitseda oma immuunsuse eest loomulikul ja tõhusal viisil. Ashwagandhal on põletikuvastased omadused: see intensiivistab lümfotsüütide paljunemist (diferentseerumine, st hoolitseb nende mitmekesisuse eest, kui meil on ühte tüüpi lümfotsüüte üle – see on väga halb), reguleerib meie närvisüsteemi tööd, parandab ja tasakaalustab meie tuju. Ashwagandha vähendab oluliselt kortisooli taset, mis suure stressi all kannatavate inimeste puhul avaldab nende toimimisele soodsat mõju, parandades keha toimimist. Toidulisand intensiivistab mäluprotsesse, pidurdades atsetüülkoliini lagunemist atsetüülkoliinesteraasi poolt. See parandab nii lühi- kui pikaaegset mälu. Ashwagandha on üks toidulisanditest, mis pakub loomulikku ja universaalset lahendust paljudele probleemidele.

Toimeained

  • Aktiivseid koostisosi 1 tabletis: Ashwagandha juure pulber 495 mg.
  • Aktiivseid koostisosi 6 tabletis: 2970 mg.

Allergeenid: Toode võib sisalda sojat, gluteeni ja pähklijääke.

Koostis:

Ashwagandha juure pulber, kolloidräni – paakumisvastane aine.

Kasutamine:

Võta 6 tabletti päevas, eelistatavalt pool tundi enne sööki. Manustada rohke veega.

Hoiatus: Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoida kuivas ja jahedas ning lastele kättesaamatus kohas. Tervisliku toitumise aluseks on mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil!

Diet Food on ökoloogiline bränd, mis võimaldab menüüd rikastada super- ehk väetoiduga, keskendudes nii dieetpastadele, pudrudele, pudingutele kui ka suupistetele. Diet Food tooted on madala kalorlusega ning sisaldavad väga suures koguses vitamiine, mineraalaineid, antioksüdante, kiudaineid, rasvu ja valke, olles ekstreemselt toitaineterikkad.
Diet Food aitab kaasa inimese organismi täisväärtuslikumale toimimisele tugevdades immuunsussüsteemi, andes palju energiat, vähendades diabeeti haigestumise ja südamehaiguste ohtu ning toetades närvisüsteemi toimimist. Toodete tooraine tuleb orgaanilisel kujul Euroopast, Lõuna-Ameerikast ja Aasiast. Lisaks sellele on Diet Foodi toodetel Organic EU sertifikaat, mis näitab toodete orgaanilisust ja usaldusväärsust.

Toode on kategoorias Toidulisandid.