COVID-19 kiirtest 20tk komplekt (kurgust või ninasõõrmest)40

40,00 2,00 /tk

Laost otsas

Külmaga kiirteste õues asuvatesse pakiautomaatidesse ei soovita tellida!!

 

Suurema koguse puhul küsi personaalset pakkumist hulgi@esmakaitse.ee

Kiire SARS-CoV-2 spetsiifilise proteiini kiirtest. Testi tegemine on kiire, valutu ja väheinvasiivne. Test näitab aktiivset haigust alates esimesest sümptomite päevast kuni 14. päevani.
Testi tundlikkus 96.15%, Spetsiifilisus 99.26%.
Test on mõeldud professionaalseks kasutuseks. Positiivse testi tulemusel tuleks kinnitada test ka laboris lisatestiga.
Testida saab proovi nina eesosast, ninaneelust või kurgust.
Testi tulemus 15 minutiga. Test ei reageeri teiste hooajaliste koroonaviruste või gripiviirustega.
Testid on pakitud 20 kaupa elementidena karpi.

  • Test tuvastab aktiivse viiruskandja!
  • Kättesaadav võimalus testida regulaarselt ja tihti oma töötajaid vähendades kollektiivis puhangu tekke võimalust.
  • Ninasõõrmest proovi võtmine ei ole enam ebameeldiv, pulka ei pea sisestama sügavale ninaneelu vaid kõigest 1.5-2.5cm sügavusele.
  • Aitab vähendada asümptomaatiliste viiruskandjate viibimist seltskonnas.

Testi protseduur on väga lihtne:

1) Kurgust: Komplektis oleva steriilse vatitikuga keerutage mõõdukalt survet avaldades mööda kurgumandlite külgi ja kurgu tagaseina edasi-tagasi vähemalt 3 korda. Vältige keele, hammaste ja igemete puudutamist
Ninasõõrmest: Komplektis oleva steriilse vatitikuga kõigest umbes 2.5cm sügavusel mõlemas ninasõõrmes. Hõõruge ja rullige vatipulka ettevaatlikult. Hoidke vatipulka ninaneelus mitu sekundit, et sekreet sinna imenduks. Sama vatipulka kasutades võtke proov samamoodi ka teisest ninasõõrmest.
2) Avage alumiiniumpakend ja võtke välja antigeeni testikassett.
3) Asetage proovitops alusele. Eemaldage eeltäidetud proovitopsi kile.
4) Võtke proov [vt punkti „Proovi võtmine“]. Asetage prooviga vatipulk proovitopsi, keerutage vatipulka seal umbes 10 sekundi vältel ringi ja suruge selle otsa katsuti seina vastu, et vabastada vatipulgal olevad antigeenid. Katsutist välja võttes pigistage vatipulga otsa katsuti seina vastu, et võimalikult palju vedelikku vatipulgalt katsutisse tilguks. Kõrvaldage vatipulgad vastavalt bioloogiliselt ohtlike jäätmete käitlemise nõuetele
5) Pange tilgaotsik proovitopsi külge, lisage testikasseti prooviavasse 2–3 tilka proovilahust ja käivitage taimer
6) Lugege testi tulemusi 15 minuti pärast. Tugevalt positiivne tulemus ilmub 15 minuti jooksul, samas tuleb tulemus lugeda negatiivseks, kui möödunud on 15 minutit ning positiivset tulemust ei ole ilmunud, ning 25 minuti möödumisel ei ole testi tulemus enam kehtiv.

  • 2-3 tilka

  • Positiivne – Negatiivne – Kehtetu

Wuhan Easy Diagnosis Biomedicine Co. Ltd kiirtestid on Hiinas toodetud kvaliteetsed testid, mis on lisatud Euroopa Komisjoni poolt ka soovitatavate antigeeni kiirtestide loetellu:

Eestikeelne kasutusjuhend!

Terviseameti juhend ettevõtetele kiirtestide kasutamiseks

*Ainult professionaalseks kasutamiseks

Tervishoiuteenuse osutajal on soovitav valida Euroopa Liidu liikmesriikides testitud tõepärase tulemusega (verifitseeritud) antigeeni kiirtestid. Health Security Commitee poolt antakse välja pidevalt uuenevat loetelu testidest, mis vastavad miinimumnõuetele, mida kasutatakse liikmesriikides ja mille tulemused on vastastikku tunnustatud Vaata nimekirja siit

 

Toode on kategoorias Koroonatestid.