Chaga Immuno Eliksiir SHOT Kibuvits 10x25ml (karp)

Bränd: Chaga Health

Original price was: 16,90 €.Current price is: 10,14 €.40,56 /liiter

Laost otsas

Chaga eliksiir SHOTID – mugavas ühe korra annuses. Mugav kaasas kanda ja tarbida. Suletud shotid säilivad toatemperatuuril ja ei vaja külmikut.

Toidulisand

  • C-vitamiiniga immuunsüsteemi tugevdaja
  • Taastab kiirelt organismi jõuvarud
  • Kõrge antioksüdantide sisaldusega
  • Sobib lastele alates 3. eluaastast
  • Põhikomponendid: chaga e. must pässik, kibuvits, ravimtaimed, mesi

Immuno Eliksiir tugevdab nii täiskasvanute kui laste immuunsüsteemi.

Immuno eliksiir on kõrge C-vitamiini sisaldusega väega jook, mis sisaldab tugevaid toimeaineid nagu C-vitamiin, musta pässiku ehk chaga ekstrakt, kibuvits ja mitmed põhjamaised ravimtaimed.

Komponendid, mida Immuno eliksiiris kasutame, on tuntud küll rahvameditsiinist, ent leidnud teadusuuringutes kinnitust, et need mõjuvad organismi taastavalt, tugevdavalt ja haigusi ennetavalt. Kõik eliksiiri komponendid on suunatud immuunsüsteemi tugevdamisele – see hoiab meid tervena ja kaitseb haiguste eest.

Immuno eliksiiri võib anda ka lastele alates 3. eluaastast.

Koostisosad: musta pässiku ekstrakt 48%, kibuvitsa püree 38,2%, õuna kontsentraat 12%, männikasvude ekstrakt, raudrohuõisiku ekstrakt, C-vitamiin. C-vitamiin 200 mg / 50ml (235%)* (*% päevasest võrdluskogusest)

Tarvitamine: üks annus 25ml, enne sööki 2x päevas. Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus täiskasvanutele 50ml, lastele vanuses 3-7 aastat 25ml.

Päevane annus täiskasvanule sisaldab 16g musta pässikut ja 250% päevasest soovituslikust c-vitamiini kogusest. Alla 3-aastastele lastele ei ole soovitatav!

Päevaseks tarbimiseks soovitatud annust mitte ületada! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või tervisehäirete korral konsulteerige enne toote kasutamist arstiga. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Suletult säilib toatemperatuuril, avatult külmkapis kuni 10 päeva.

Immuno ja Immuno MAHE eliksiirid on valmistatud sama retseptiga, aga Immuno tavalise eliksiiri puhul ostame tooraine väiketootjatelt, kellel pole mahesertifikaate. Tooraine on eestimaine ja väiketootjatelt ostmine võimaldab hoida Immuno eliksiiri soodsamas hinnaklassis madalama sissetulekuga inimeste jaoks. Immuno MAHE tooraine on mahetootjatelt ja seetõttu ka hind kõrgem.

Toode on kategoorias SUUR SOODUSMÜÜK.