12,95 77,08 /liiter

Vitamiinirikas immuunsüsteemi toetav toidulisand lastele.

Vita-Icepop on laste toidulisand, mille koostises on C-, B1-, B2- ja B12-vitamiinid ning atseroola ekstrakt, tsink ja biotiin. Mitmekülgne koostis avaldab laste organismile loomulikku taastavat toimet ning tugevdab immuunsüsteemi kaitsemehhanisme.

Eriti sobilikud on multivitamiini pulgakesed lastele, kes kogevad:

  • väsimust ja söögiisu puudust
  • tundlikkust aastaaegade vahetusel
  • probleeme keskendumisel
  • füsioloogilisi raskusi

Vita-Icepop toidulisand panustab kasvava ja areneva lapse heaolusse, annab noorele organismile lisaenergiat ning taastab nõrgenenud immuunsüsteemi toimimist. Vitamiinide kogum omab antioksüdantiivset toimet, parandab ainevahetust, toetab närvisüsteemi ja kognitiivse funktsiooni korrektset tööd. Koostisesse lisatud atseroola marja ekstrakt on C-vitamiini allikaks, mis võimendab omakorda stressitaluvust ning aitab vähendada väsimuse ilminguid.

Kasutamine:

Mõnusaid puuviljamaitselisi pulkasid võib tarbida otse pakendist, lahustada vees ja muudes jookides või külmutada neid külmikus ja süüa nagu pulgajäätist. Soovitatud annus on 1 pulk päevas.

Kogus: 14 x 12 ml

Tootja: Bottega di LungaVita, Itaalia.

Koostis:
Water, Levulose, Succodi sambuco, Rosa canina fruits e.s. tit. 50% invitamine C (ROSA CANINA L., maltodextrin), Zincogluconate, Nicotinamide (niacin), Calciopantothenate (acidopantothenic), Pyridoxine chlorohydrate (vitamin B6), Thiamine chlorohydrate (vitamin B1), Riboflavin 5′-phosphatosalodic (vitamin B2), Biotin , Cyanocobalamin (vitamin B12), Preservatives: potassium sorbate, sodium benzoate; Acidifier: citric acid; Aromas, Sweetener: sucralose.

Toode on kategoorias Toidulisandid.