Attitude Little Ones 100% Mineral Sunscreen SPF30 Vanilla Blossom/ Mineraalne vaniljelõhnaline päikesekaitsekreem kreem lastele. (75ml)

Bränd: Attitude

Original price was: 22,80 €.Current price is: 17,10 €.228,00 /liiter

Laost otsas

Kas olete kunagi mõelnud, milles seisneb UVA- ja UVB-kiirguse vahe? UVB-kiirgus ei tungi nii sügavale nahka kui UVA-kiirgus. Tänu pikemale lainepikkusele jõuavad UVA-kiired sügavamale dermisesse (läbivad ka klaasi, kerged riided, mütsi). EWG (Ameerika keskkonnaorganisatsiooni) ekspertide poolt heaks kiidetud Attitude’i päikesekaitsekreem loob nahapinnale tõhusa barjääri kaitsmaks tundlikku lapsenahka nii UVA- kui UVB-kiirguse ohtliku mõju eest. Selle koostis sisaldab looduslikke nahasõbralikke koostisosi, nagu mitte-nano-tsinkoksiid, mis tagavad hea kaitse päikesekiirguse eest. Kreemi on lihtne peale kanda, see muudab naha mõnusalt siidiseks, nahale valgeid jälgi jätmata.

Toode on hüpoallergeenne.

Toimeained:

• kreemis sisalduv 100% mitte-nano tsinkoksiid on EWG ekspertide hinnangul ohutuim komponent
• tagab ülitõhusa kaitse UVA- ja UVB-kiirte vastu
• lõhn: vanilje
• mitterasvane tekstuur, lihtne peale kanda
• ei sisalda oksübensooni, oktokrüleeni, 4MBC, butüülparabeeni, oktinoksaati ja bensofenooni-3 (BP-3) – koostisained, mis on ohtlikud korallriffidele.
• ei sisalda PEG-ühendeid, nagu PEG-100 stearaat ja PEG-40 hüdrogeenitud kastoorõli, mis on saastatud kantserogeensete kemikaalidega
• ei sisalda tervisele potentsiaalselt kahjulikke aineid (fenoksüetanool, parabeenid, formaldehüüdid, formaldehüüdi vabastavad ained, bensüülalkohol ja metüülisotiasolinoon)

Koostis: 

Active or medicinal ingredient: Zinc oxide (20%).
Inactive or non-medicinal ingredients: Aqua/eau/water (solvent), Caprylic/capric triglyceride (emollient), Cetearyl alcohol (thickener), Cetearyl glucoside (emulsifier), Glyceryl isostearate (emollient), Glyceryl stearate (emulsifier), C10-18 triglycerides (emollient), Glycerin (humectant), Polyhydroxystearic acid (emulsifier), Ethylhexylglycerin (emollient/preservative), Caprylyl glycol (emollient/preservative), Xanthan gum (viscosity controlling agent), Sodium gluconate (chelator), Geranyl acetate (herbal – active constituent), Vanillin (natural extract), Methyldihydrojasmonate (jasmine – active constituent).

Kasutamine: 

Kanna piisavalt suur kogus kreemi nahale 15 minutit enne päikese kätte minemist. Korrata pealekandmist vähemalt iga 2 tunni tagant (normaalse kehalise aktiivsuse korral); pärast ujumist, higistamist – 40 minuti pärast ning koheselt pärast rätikuga kuivatamist. Kui soovid kreemi kasutada alla 6-kuulisel imikul, pöördu enne nõu saamiseks arsti poole.
Mineraalse päikesekreemi jääkide eemaldamiseks nahalt kasuta Attitude’i Sunscreen Remover’it pärast päevitamist. Pärast päevitamist kanna puhtale, rätikuga kuivatatud nahale After Sun Melt-in Gel geeli, et lukustada nahas niiskus ja soodustada naha taastumisprotsesside käivitumist.

Toode on kategoorias SUUR SOODUSMÜÜK.