Airmax ninasisene abivahend norskamise vastu, suurus M

Bränd: Airmax

Original price was: 22,50 €.Current price is: 20,25 €.20,25 /tk

Laost otsas

Airmax ninasisene abivahend norskamise vastu pakub mugavat lahendust neile, kellel on probleeme hingamisega või magamisega. Airmax seadme kasutamine aitab parandada unekvaliteeti, mistõttu tunned ennast rohkem väljapuhanuna.

Suurendab õhuvoolu läbi nina, mistõttu on sul kergem hingata.

Pakis on 1 ninaseade, mis tuleb koos väikese karbiga. Karpi on võimalik norskamisvastane ninaseade tagasi panna, kui seadet parasjagu ei kasutata.

Kliiniliselt on tõestatud, et aitab:

  • Vähendada norskamist;
  • Parandada hingamist;
  • Vähendada kergeloomulist uneapnoed.

Omadused

  • Disainitud võimalikult mugavaks kasutamiseks ninaõõnes
  • Aitab laiendada ninaõõnt
  • Parandab õhuvoolu läbi nina
  • Vähendab sõltuvust ninatilkade kasutamisest
  • Patenteeritud disain
  • Meditsiiniline plastik

Airmax®´i positiivne mõju

Airmax® on toode, mis laiendab ninaõõnt ilma, et oleks ninas nähtav. Ninaõõne mehaaniline laiendamine aitab suurendada õhuvoolu läbi nina. Selle abil on hapnikurohkel õhul võimalik jõuda sügavamale kopsudesse.

Ninasiseste abivahendite nagu Airmax® positiivsed mõjud on teaduslikult tõestatud norskamise, kinnise nina, allergiate ja uneapnoe vastu.

Paljud naised, kes kasutanud Airmax®´i raseduse ajal, on saanud leevendust kinnise nina vastu, mis on tekkinud nende sisesekretsioonisüsteemis toimunud muutustest. Samuti on täheldatud ka inimeste seas, kes varasemalt ärganud üles peavaluga, et nende hommikused peavalud on märgatavalt vähenenud.

Airmax® on näidanud positiivset mõju ka taastumisel sporditegevustest.

Kasutamine

Puhastada Airmax® veega enne ja pärast kasutamist. Airmax®´i esmakordsel kasutamisel soovitame võtta abiks peegli, kui sisestate seadet ninakanalisse. Airmax® on paigaldatud õigesti, kui „tiivad“ on ninakanalit laiendanud ning Airmax® on ettevaatlikult lükatud nii kaugele kui võimalik.

Seadet tuleks kasutada vähemalt 2 nädalat järjest, et nina harjuks seadme kujuga.

Hooldamine

Airmax® norskamisvastast seadet on soovitav puhastada vee ja/või vee ja kerge seebiga. Airmax®´i tuleks kasutada vaid ühe inimese poolt, et vältida võimalike nakkuste levikut.

Materjal

Toode on tehtud allergiavabast meditsiinilisest materjalist.

Kasutusaeg

Ühte ninaseadet on võimalik kasutada kuni 3 kuud.

Lisainfo

Kui Airmax® sisestamine ninakanalisse tekitab raskust, kuna nina kuju ei ole sümmeetriline, siis ei tohiks Airmax®´i kasutada. Kui Airmax®´i kasutades ei tajuta hingamise paranemist, on soovitatav pöörduda nina-kõrva-kurgu arsti poole.

Airmax® norskamisvastane seade ei ole sobilik lastele alla 12 aasta. Hoia laste eest kättesaamatus kohas.

Toode on kategoorias Mediron Imported Products.