Vitamiinijook Beauty Bubbles Q10, E-vitamiin, Biotiin

7,90 

Laost otsas

Bubbles on kihisevate tablettide seeria, mis on välja töötatud erinevate efektide jaoks ja on pakendatud väikestesse moekatesse tuubidesse. Need sobivad nii teie käe- kui spordikotti või ka reisikotti, kui olete reisil. Mullid sobivad ideaalselt kiireks funktsionaalse karastusjoogi valmistamiseks. Ei sisalda suhkrut ega aspartaami, kuid on rikas vitamiinide ja mineraalide poolest. Lisage lihtsalt tablett 500 ml külma vette, oodake mõni hetk ja nautige! Kui te pole veel proovinud meie maitsvaid Mulle, soovitame alustada ühega neist – nii leiate oma lemmikud! Võite Mulle kasutada alati, kui soovite värskendavat karastusjooki – kuigi mõned tooted on erinevatel hetkedel asjakohasemad.

Ilumulle saab nautida igal ajal. Paljud meie õnnelikud kliendid kasutavad neid oma igapäevases ilurutiinis maitsva kosutusena.
Hoia oma nahk, juuksed ja küüned nende parima väljanägemise juures. Naudi vitamiinide ja mineraalide hüvesid, mis llasevad su nahal, küüntel ja juustel särada.
Wellexir Ilumullid sisaldavad Q10, E vitamiini, C vitamiini ja biotiini. Lisa üks tablett 500 ml veele ja naudi värskendavat karstusjooki ilma lisatud suhkruta.
Ilumullid on vegan-sõbralikud ja ei sisalda aspartaami.

Toode on kategoorias Vitamiinid.