Swissdent GENTLE reisi hambapasta 10ml

Bränd: Swissdent

Original price was: 3,00 €.Current price is: 2,25 €.225,00 /liiter

Laost otsas

Swissdent Gentle valgendav hambapasta eriti tundlikele hammastele.

Swissdent hambapastade retseptid on välja töötatud kasutades ära uusimaid tänapäevaseid teadmisi hammastest ja tehnoloogiast ning sisaldavad vaid parimaid koostisosi. Tänu teadustööle ja uuringutele on Swissdent hambapasta õrnatoimeline, hambavaapa taastav ja sealjuures efektiivselt valgendav. Tulemuseks on luksuslik kvaliteettoode, mille innovatiivne koostis omab arvukalt patente üle maailma.

Swissdent Gentle on valgendav hambapasta eriti tundlikele hammastele. Erinevalt enamikest turulolevatest valgendavatest pastadest, mis oma koostises sisaldavad valgendamiseks suurel hulgal abrasiivseid räniosakesi, toimub Swissdent Gentle hambapastaga pestes valgendamine looduslike ensüümide ja kaltsiumperoksiidi abil. Kaltsiumperoksiid on tõhus, kuid leebe valgendav agent ja ei põhjusta hammaste liigtundlikkust. Fluoriid aitab kaitsta hambaaukude eest.

Omadused:

  • Tõhus valgendav toime tänu peenestatud kaltsiumperoksiidile.
  • Puhastab hambaid õrnalt looduslike puuviljaensüümide (papaiin ja bromelaiin) abil ja ei kriimusta hambaemaili.
  • Sisaldab koensüümi Q10 ja E-vitamiini, mis parandavad igemete verevarustust ja aitavad kaasa rakkude uuenemisele ning igemete tugevdamisele.
  • Fluoriid kaitseb ja tugevdab hambaemaili, ennetades hambaaukude teket.
  • Tänu väikesele abrasiivsusele (RDA 25) sobib kasutamiseks peale hammaste valgendamist või taastusravi (kroonimine, proteesimine).
  • Ei sisalda SLS-i.

Kasutamine:
Peske hambaid 2 korda päevas 2 minutit. Efektiivsema toime saavutamiseks ära loputa harjamise järgselt suud veega.

Sobib kasutamiseks alates 6. eluaastast.

Toode on kategoorias SUUR SOODUSMÜÜK.