SuperDren Light Legs kapslid kapillaare tugevdav toidulisand

Bränd: SuperDren

Original price was: 26,90 €.Current price is: 18,83 €.0,63 /tk

SuperDren Light Legs kapslid on gluteenivaba C-vitamiini ja tsinki sisaldav toidulisand, mis aitab organismi varustada toitainetega tugevdamaks ja kaitsmaks kapillaaride seinu ning normaliseerimaks nende läbilaskvust. Sobib ka venoosse puudulikkuse profülaktikaks.

Toime:
SuperDren Light Legs kapslid sisaldavad sünergilist ja teineteist täiendavat segu bioflavanoididest ja kumariinist, mis omavad toniseerivat mõju veenidele, lümfisüsteemile ja mikrotsirkualtsioonile. Sealhulgas omab toidulisand ka antioksüdeerivat ja trombotsüütide vastast mõju ning soosib C-vitamiini imendumist organismi.

Regulaarsel kasutamisel aitab toidulisand vähendada kapillaaride läbilaskvust, neid tugevdada ja stimuleerida rakuhingamist soodustades endokriinnäärmete tegevust. Aasia vesinaba, mesika ja viinapuu ekstraktide koosmõju tugevdab kapillaarset süsteemi, mis aitab raskus- ja nõrkustunde vastu jalgades.

Kasutamine:
Toidulisandit on soovitatud kasutada 1 kapsel päevas 3- kuulise perioodi vältel. Kuuri tuleks korrata 2-3 korda aastas. Parima tulemuse saavutamiseks tuleks toidulisandit kombineerida SuperDren Light Legs geeliga.

Pakend sisaldab 30 kapslit, tootjapoolset infolehte ja garantiikaarti.

Toidulisand ei asenda tervislikku toitumist. Parima tulemuse saavutamiseks on tähtis kombineerida SuperDren toidulisandit tervisliku toitumise ja mõõduka füüsilise koormusega.

Mittesoovitatav rasedatele, imetavatele emadele, lastele või mõne koostisosa suhtes tundlikele inimestele.
Säilitada kuivas ja jahedas lastele kättesaamatus kohas.

Toodetud Itaalias.

Koostis:
100 g sisaldus (1 kapsel sisaldab) : DIOSMIIN 20 g (100 mg), RUTOSIID1 10 g 50 mg), AASIA VESINABA 10g (50 mg), Interpreensete glükosiidide sisaldus 2g (10 mg), MESIKAS 10g (50 mg), Kumariini sisaldus 2g (10 mg), RUSKUSEJUURIKAS 6g (30 mg), Ruskogeniini sisaldus 0,3g (1,5 mg), PUNANE VIINAMARI 4g (20 mg), Proantutsüanidiinide sisaldus 3,8g (18 mg), C-VITAMIIN 8g (40 mg NRV: 50%) TSINK 0,3g (1,5 mg NRV: 10%)
*NRV: * soovitatav päevane annus täiskasvanule

Toode on kategoorias SUUR SOODUSMÜÜK.