Skosh üldpuhastusvahend + korduvkasutatav pudel

Original price was: 11,99 €.Current price is: 10,79 €.

Laost otsas

Skosh plastikuvabad puhastustabletid aitavad vähendada igapäevast plastiku hulka sinu elus.

Skosh puhastustabletid ei sisalda toksilisi aineid, sisaldab 100% biolagunevaid ja vegan koostisosi. Lõhnastatud eeterlike õlidega. Puhastustableti kasutamine aitab märkimisväärselt vähendada puhastusvahendite ostmisest tekkivat plastiku hulka.

Skosh üldpuhastusvahendit võid kasutada peaaegu iga pinna puhastamiseks (kaasa arvatud nõude pesemiseks).  Üldpuhastusvahendil on kõrgem pH-tase, mis võimaldab efektiivselt eemaldada rasva ning tugevama mustuse.

Üldpuhastusvahendit võib kasutada järgmisel pindadel: erinevad köögipinnad (graniit, kvarts, laminaat, tehisplaadid), pliidiplaat, valamud, roostevaba teras, grillid, keraamilised plaadid. Mitte kasutada marmori, loodusliku kivi ja puidu puhastamiseks.

Puhastustabletid on välja töötatud koostöös Lund Ülikooli spetsialistidega, et saavutada efektiivne tulemus öko-sõbralike koostisosadega. Ei jäta pindadele ohtlikke jääke! Kõik Skosh tooted sobivad majapidamisse, kus on lapsed ja loomad. PS! Kuid hoolimata sellest tuleb hoida puhastustabletid laste ja loomade eest kättesaamatus kohas!

Omadused

  • Biolagunevad vegan koostisosad
  • 100% mittetoksilised koostisosad
  • Plastikuvaba
  • Madala CO2 määraga
  • Pakendatud paberist pakendisse

Kasutamine

Kõige parem tulemus on Skoshi tablett 500ml pudeli kohta. Täida 500ml veega (soovitatav soojem vesi, kuna siis lahustub tablett kiiremini). Lisa tablett pudelisse ning lase lahustuda. Paari minuti pärast keera pihustiga kork peale ning puhastusvahend on kasutamiseks valmis.

Lahustumine võib aega võtta kuni 5 minutit (sõltub vee temperatuurist). Puhastusvahend on lahutatuna efektiivne kuni 6 kuud.

Üldpuhastusvahend on kõrge pH- tasemega, mis võimaldab eemaldada ka tugevama rasva ja mustuse.

Ühte ja sama pudelit saad lõpmatuseni tabletiga täita ning seetõttu märkimisväärselt vähendada äravisatavat plastiku hulka.

Skosh üldpuhastusvahendit saab kasutada ka toidunõude pesemiseks. Lihtsalt pihusta vahendit nõudele, puhasta nõud ja loputa sooja veega puhtaks. NB! Mitte panna nõudepesumasinasse!

Koostisosad

Citric acid, sodium carbonate, anionic surfactant (5-15%), colouring, and essential oils.

Toode on kategoorias Mediron Imported Products.