Pharmalead Peedipulber + Ganoderma, 140g

Bränd: Pharmalead

Original price was: 45,00 €.Current price is: 40,50 €.289,29 /kg

Laos

Vastupidavuse parandamine.

Ainulaadne koostis, mis ühendab peedi kasulikud omadused supertoitudega nagu ganoderma ja riisikliid. Koostis on rikastatud 5 liiki bifidobakterite ja laktobatsillidega.

Koostis aitab kaasa:

  • vastupidavuse suurendamisele treeningu ajal
  • treeningust põhjustatud lihaste valulikkuse vähendamisele
  • immuunsüsteemi tugevdamisele

Ganoderma, mida tuntakse ka “surematuse seenena”, sisaldab rohkelt triterpenoide, polüsahhariide, nukleotiide, steroole, steroide, rasvhappeid, valke ja mikroelemente, pakkudes tugevat antioksüdantset toimet. Lisaks sisaldab koostis riisikliisid, mis suurendab vastupidavust ja sportlikku jõudlust, samuti inuliini, mida leidub erinevates taimsetes allikates, peamiselt siguris, mis võib parandada soolestiku tervist ja alandada veresuhkru taset. Samuti sisaldab koostis 5 liiki bifidobaktereid ja laktobatsille, mis aitavad kaasa muude mikroobide arenguks ebasoodsa keskkonna loomisele.

Manustamine: 2 teelusikat päevas. Soovitatud annust mitte ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikke eluviise.

Kogus annuse kohta: 2 teelusikat päevas (%/ NRV): 10g / (%/ NRV): Inuliin 200mg, riisipuru stabiliseeritud ekstrakt 125mg, nisujuurte mahl ja rohelised külmkuivatatud pulber 125mg, Ganoderma lucidum Karst. ekstrakt (std 30% polüsahhariidid) 120mg, ingver (Zingiber officinale Roscoe) risoomi külmkuivatatud pulber 50mg, Bifidobacterium lactis 0,5 bill CFU, Lactobacillus acidophilus 0,5 bill CFU, Lactobacillus casei 0,5 bill CFU, Lactobacillus plantarum 0,5 bill CFU, Lactobacillus rhamnosus 0,5 bill CFU.*.

Toode on kategoorias Vitamiinid.