Pharmalead Juuksed, Nahk, Küüned + Keratiin, 30tk

Bränd: Pharmalead

Original price was: 21,00 €.Current price is: 18,90 €.0,63 /tk

Unikaalne koostis keratiini, L-tsüsteiini, vitamiinide ja mineraalidega, mis on ideaalne juuste, küünte ja naha tervisele.

Koostis aitab kaasa:

  •  juuste ja naha tervise säilitamisele (tsink, biotiin*)
  • küünte tervise säilitamisele (tsink*)
  • normaalsele juuste ja naha pigmentatsioonile (vask*)
  • normaalsele raua transpordile kehas (vask*)
  • normaalsele hapniku transpordile organismis (raud*)
  • rakkude jagunemise protsessile (raud, tsink*)

Keratiin on juuste, küünte ja naha peamine komponent, L-tsüsteiini, mis on antioksüdantsete omadustega aminohape ja keratiini põhikomponent, samuti nõgese lehti ja ginkgo bilobad, mis on rohke põletikuvastase ja antioksüdantse toimega ravimtaimed.

Manustamine: 1-2 kapslit päevas. Soovitatud annust mitte ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikke eluviise.

Kogus annuse kohta: 2 kapslit. Pantoteenhape (Kaltsium-D-pantotenaat, vitamiin B5) 4 mg, B6-vitamiin (Püridoksiinvesinikkloriidina) 1 mg, D-biotiin 200 mcg, Vask (Vaskglükonaadina) 2 mg, Raud (Ferroobisglütsinaadina) 6 mg, Tsink (tsinkpikolinaadina) 6 mg, L-tsüsteiin 300 mg, Keratiin solubiliseeritud 200 mg, Metüülsulfonüülmetaan (MSM) 100 mg, Nõgese (Urtica Dioica L.) värske külmkuivatatud pulber 30 mg, Ginkgo biloba L., folium, värske külmkuivatatud pulber 20 mg,
PABA (Para-aminobensoehape) 20 mg.

 

Toode on kategoorias Vitamiinid.