Durex Invisible Extra Sensitive kondoomid N10

Bränd: Durex

Original price was: 10,95 €.Current price is: 9,85 €.0,99 /tk

Durex Invisible kondoomid on loodud eriti õhukeseks, et suurendada tundlikkust maksimumini, tagades samal ajal kõrgetasemelise turvalisuse ja kaitse. Kõik meie latekskondoomid ületavad ISO 4074 kvaliteedistandardit meeste looduslikust latekskummist kondoomidele. Lugege hoolikalt pakendi infolehte pakendi siseküljel, eriti kui kasutate kondoome anaal- või oraalseksiks. Kondoom on ainult ühekordseks kasutamiseks. Durex PlayTM libestite ja massažigeelide kasutamine võib seksi parandada. Sobivust kondoomidega vaadake konkreetse libesti juhendist. Eriline viis, kuidas me oma kondoome teeme, tähendab, et need lõhnavad paremini.

Kondoomi paigaldamine:
1. Käsitsege kondoomi ettevaatlikult, et vältida selle kahjustamist küünte ja teravate esemetega.
2. Rullitav osa väljaspool, pigistage kondoomi nibukujulist otsa ja asetage kondoom erekteerunud peenise otsale.
3. Rullige kondoom lõpuni lahti. Kui te tunnete, et kondoom libiseb maha või on peenise peal pingul, peatuge ja kontrollige kondoomi, kuna see võib põhjustada kondoomi purunemist. Varsti pärast ejakulatsiooni tuleb kondoom ära võtta. Enne eemaldamist hoidke kondoomi peenisejuure kohalt kindlat kinni.
4. Visake kondoom prügikasti. Ärge visake seda WC-potti.

Koostis: See kondoom valmistatud looduslikust latekskummist, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni, kaasa arvatud anafülaktiline šokk, kui kasutaja on allergiline lateksi suhtes.

Säilitamistingimused: Hoida jahedas, kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest.

Toode on kategoorias Kondoomid.