Diet Food MSM Tablets 112,5g / MSM (metüülsulfonüülmetaan) 150 tk

Bränd: Diet Food

Original price was: 15,50 €.Current price is: 14,41 €.0,10 /tk

Metüülsulfonüülmetaan (MSM), mida teatakse ka dimetüülsulfoonina, on looduslikult esinev orgaaniline väävelühend, mida võib leida taimede ja loomade kudedes ning on hädavajalik optimaalse tervise tagamiseks. MSM on bioloogilise väävli allikas, mis on kehas paljude valkude, kudede, hormoonide ning ensüümide komponent. Väävlil on oma roll ka maksa detoksifikatsioonis. Kuna MSM võib pärssida valuimpulsse, kaasa aidata vereringe tegevusele ning vähendada põletikku kudedes, siis on seda uuritud kui võimalikku valuvaigistit ning põletikuvastast ravimit. MSM-i on uuritud seoses selle võimega pika nimekirja haiguste puhul valu vähendada.
MSM-i võib leida toitudest nagu näiteks värske kala, liha, puuviljad, ning piim, kuid see elimineeritakse vähesel töötlusel. Enamik inimesi võtab seetõttu MSM-i toidulisandeid. Uuringutest on järeldatud, et me omandame pidevalt MSM-i varusi optimaalse hea tervise jaoks, kuna väävel on üks hädavajalikke mineraale.

MSM-i kasulikkus:

  • aitab leevendada valu ning erinevatest artriidi tüüpidest tulenevat põletikku;
  • võib pärssida armkoe moodustumist ümber liigeste ning aeglustada kõhre taandarengut;
  • soodustab seedetrakti tervist;
  • toetab immuunsust;
  • vähendab allergiatega seotud probleeme;
  • aitab ravida vigastusi ning toita juukseid, nahka ning küüsi;
  • on kasulik ka inimestele, kellel on kõrvetised, artriit, kopsuprobleemid, migreen või lihasvalu.

Toimeained
Soovitatav ööpäevane annus sisaldab:

  • (1 tablett): MSM 750 mg
  • (2 tabletti): MSM 1500 mg

Koostis
MSM (metüülsulfonüülmetaan) 100%

Kasutamine
Võta 2 tabletti päevas rohke veega, soovitatavalt 30 min enne sööki.

Tähelepanu!
Ära ületa soovituslikku päevast annust. Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana! Hoida kuivas, jahedas kohas, lastele kättesaamatult. Tervisliku toitumise aluseks on mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil!

Diet Food on ökoloogiline bränd, mis võimaldab menüüd rikastada super- ehk väetoiduga, keskendudes nii dieetpastadele, pudrudele, pudingutele kui ka suupistetele. Diet Food tooted on madala kalorlusega ning sisaldavad väga suures koguses vitamiine, mineraalaineid, antioksüdante, kiudaineid, rasvu ja valke, olles ekstreemselt toitaineterikkad.
Diet Food aitab kaasa inimese organismi täisväärtuslikumale toimimisele tugevdades immuunsussüsteemi, andes palju energiat, vähendades diabeeti haigestumise ja südamehaiguste ohtu ning toetades närvisüsteemi toimimist. Toodete tooraine tuleb orgaanilisel kujul Euroopast, Lõuna-Ameerikast ja Aasiast. Lisaks sellele on Diet Foodi toodetel Organic EU sertifikaat, mis näitab toodete orgaanilisust ja usaldusväärsust.

Toode on kategoorias Toidulisandid.