Bottega di Lungavita Tranquivita Strong / Melatoniini ja palderjani tabletid 30tk

Original price was: 14,95 €.Current price is: 13,45 €.0,45 /tk

Tugeva toimega Tranquivita toidulisand ühendab melatoniini tuntud omadused reguleerida meie une-ärkveloleku tsüklit palderjani sedatiivsete omadustega. Neil on lõõgastav ja rahustav toime, mis aitab uinuda ning soodustab kvaliteetset und.

Meie keha sünteesib melatoniini, mille põhifunktsiooniks on reguleerida une-ärkveloleku tsükleid. Tavaliselt piisab melatoniini endogeensest tootmisest, et ergutada meie bioloogilist kella, kuid teatud perioodidel on meie melatoniinivajadus aga suurem, kui keha suudab seda toota, põhjustades nii uneprobleeme. See on põhjustatud stressist, ööpäevarütmi muutustest ja lennureisil esinevast ajavahest jne. Siis aitab melatoniini toidulisand, mis teavitab meie keha, et on saabunud puhkeaeg ning teised elundid pannakse ooteseisundisse.

Tranquivita melatoniini tabletid on lisaks rikastatud palderjani kuivekstraktiga, mis aitab kaasa lõõgastumisele. See sobib neile, kes tunnevad end närvilisena ja stressis või kes kannatavad unehäirete all.

Näidustused:

  • unetus
  • keha biorütmide reguleerimine
  • unehäired
  • närvilisus
  • lennureisidel esineva ajavööndi erinevuse korral
  • stress

Melatoniin on looduslikult esinev hormonaalne aine, mis suurendab uinumist ja une kvaliteeti ning kestust. Seetõttu kasutatakse seda unetuse ravis, eriti eakatel ja ebaregulaarse käbinäärme sekretsiooniga inimestel.

Palderjanil on kesknärvisüsteemi rahustav ja ärevusevastane toime.

On leitud, et palderjan mõjutab kesknärvisüsteemis selektiivselt gamma-aminovõihappe retseptoreid, soodustades rahu ning uinumist.

Lisaks on leitud, et palderjan sisaldab hydrox pinoresinoli. See on aine, mis on võimeline seonduma samade retseptoritega nagu Bensodiasepiin, mida kasutatakse ärevuse ja unetuse raviks. Palderjan on looduslik aine, mis vähendab pingeid ja ärevust ning soodustab und. Sellel ei ole narkootilisi kõrvaltoimeid nagu unerohtudel.

Kasutamine:

Võta üks tablett päevas soovituslikult õhtul, pool tundi enne magama minemist.

Kogus: 30 tabletti

Tootja: Bottega di Lungavita, Itaalia

Koostis:

Valerian root d.e. tit. to 0.42% in acid sesquiterpenic calculated as valerenic acid (Valeriana offi cinalis, maltodextrin), bulking agent: microcrystalline cellulose; Dibasic calcium phosphate, Anti-caking agents: silicon dioxide, magnesium stearate, talc; Carboxymethyl starch, Melatonin.

Päevane kogus (1 tablett) sisaldab: palderjani ekstrakt 200mg, seskviterpeenhappe (valeriinhappe) sisaldus 0,84mg, melatoniin 1mg.

Toode on kategoorias Toidulisandid.