Bottega di Lungavita Tranquivita Naturalmente Relax rahustav taimetee 300ml

Original price was: 14,95 €.Current price is: 13,45 €.44,83 /liiter

Laost otsas

NB! Toote realiseerimisaeg on 12/2023

Tranquivita® Relax rahustav taimetee hoolitseb sinu eest loomulikul viisil, mis on sünergias sinu keha rütmidega. Taimetee sisaldab 12 ravimtaime, milles saavad kokku loodus, teadus, tehnoloogia ja traditsioonid ning moodustavad tõhusa kasutusvalmis ravimvormi. Tranquivita taimeteed on lihtne kasutada – selleks lahusta tassis paki sisu kuuma veega.

Bottega di Lungavita on välja töötanud uue vedela fütoterapeutiliste ravimvormi, mis on valmis kohe kasutamiseks. 12 maitsetaime segul põhinev tee sobib kasutamiseks igapäevaselt kõigile, kes tunnevad ärevust ja muret, unehäirete korral, meeleolu kõikumiste ja melanhoolia korral.

Taimeteesse on kokku kogutud viirpuu, kummeli, kannatuslille, palderjani, kuldse mooni ehk escholtzia, safrani, pärna, sidrunmelissi ja humala ekstraktid, mis aitavad leevendada stressi, ärevushäireid, rahutust ja närvilisust, aidates kaasa lõõgastumisele, vaimsele heaolule ja meeleolu parandamisele. Artišokk, ingver ja puju on kasulikud seedetrakti toetamiseks ning ärevushäiretega kaasneva füüsilise ja emotsionaalse pinge korral.

Taimetee on magustatud loodusliku steviaga, ei ole lisatud suhkruid, värvaineid ega kunstlikke maitseaineid. See on gluteeni- ja looduslikult laktoosivaba.

Kasuta toodet:

  • Stressi, rahutuse ja erutuse leevendamiseks
  • Lõõgastumiseks ja vaimse heaolu edendamiseks
  • Meeleolu parandamiseks
  • Seedetegevuse toetamiseks

Kasutamine:

Soovitame võtta 20 ml valmis taimeteed ja lahjendada see 250 ml kuumas vees. Kuuri soovitame teha 15 päeva ning vajadusel korrata. Taimetee mõjub pärastlõunal lõõgastava pausina või õhtul enne magamaminekut infusioonina, mis aitab lõõgastuda, hõlbustab uinumist ning soodustab rahulikku und.

Kogus: 300 ml

Tootja: Bottega di Lungavita, Itaalia

Koostis:
Water, Acacia honey, Apple juice, Orange juice, Carrot juice, Passion flower aerial parts d.e. (Passiflora incarnata L.), Lemon balm leaves d.e. (Melissa officinalis L.), Chamomile flower heads d.e. (Matricaria chamomilla L.), Hawthorn flowers and leaves d.e. (Crataegus rhipidophylla Ghent.), Valerian rhizome and root d.e.(Valeriana officinalis L.), Escholtzia grass d.e. (Eschscholzia californica Cham.), Artichoke leaves d.e. (Cynara scolymus L.), Linden inflorescences d.e. (Tilia platyphyllos Scop.), Strobilo hops d.e. (Humulus lupulus L.), Artemisia d.e. grass (Artemisia absinthium L.), Ginger rhizome d.e. (Zingiber officinale Rosc.), Saffron stigma d.e. (Crocus sativus L.), Thickener: xanthan gum; Acidifier: citric acid; Preservatives: potassium sorbate, sodium benzoate; Sweetener: steviol glycosides; Aromas.

Päevane kogus (20ml) sisaldab: viirpuu ekstrakt 150mg, kummeli ekstrakt 150mg, kannatuslille ekstrakt 200mg, palderjani ekstrakt 100mg, sidrunmelissi ekstrakt 150mg, safrani ekstrakt 30mg, artišoki ekstrakt 50mg, ingveri ekstrakt 35mg, pärna ekstrakt 50mg, puju ekstrakt 35mg, Escholtzia ekstrakt 70mg, humala ekstrakt 50mg.

Toode on kategoorias Toidulisandid.