Bottega di Lungavita RemovAcid toidulisand kõrvetiste ja refluksi vastu 20 x 15ml

Original price was: 14,95 €.Current price is: 11,96 €.0,04 /ml

Laos

RemovAcid on toidulisand, mis on mõeldud mao refluksi raviks, et vähendada sümptomeid nagu söögitorupõletik, maohappe refleks ja kõrvetised. See annab kaitsva toime gastroösofageaalsete haiguste vastu.

See toidulisand koosneb alginaatidest ja karbonaatsooladest ning nende koosmõjust patenteeritud koostisega, kuhu kuuluvad Opuntia ficus indica ehk India kaktuseviljas peituvad polüsahhariidid ning kartuli ekstrakt. See on looduslik toode, mis hoiab ära maosisu tagasivoolu söögitorusse: maohappega kokkupuutel muutub alginaat geeljaks algiinhappeks, mis kinnitub limaskestale, samal ajal kui vesinikkarbonaat eraldab süsinikdioksiidi molekule, mis peituvad paisuvas geelis takistades happe ja toidu tagasivalgumist söögitorru.

Opuntia kladoodide (võrsete) kiududes on peidus limaskesta kaitsev toime, mida on teaduslikes uuringutes laialdaselt dokumenteeritud: neis on võrreldes teiste polümeeride, näiteks hüaluroonhappe ja kitosaaniga väga kõrge mukoadhesiivsus, ning neil on kerge põletikuvastane toime. Kartuliekstrakt aitab hoida mao pH-taseme kontrolli all, kasutades selleks karbonaatsoolasid. Toidulisandil on meeldiv vaniljemaitse.

Kasutamine:

Üks annus 15 ml pärast peamist söögikorda ja enne magamaminekut või vastavalt arstide soovitusele. Enne kasutamist loksutada.

Kogus: 20 x 15 ml

Tootja: Bottega di Lungavita, Itaalia

Koostis:
Naatriumalginaat, HMW mukopolüsahhariidid, kaaliumbikarbonaat, kaltsiumkarbonaat, naatriumvesinikkarbonaat, vesi, ksülitool, ksantaankumm, naatriumhüdraat, karbomeer, kartuliproteiini ekstrakt, aroom, sukraloos, kloorheksidiin, heksamidiin.

Toode on kategoorias Toidulisandid.