Bottega di Lungavita neoBiolactico B-vitamiinidega probiootikumid 20 tk

Original price was: 8,95 €.Current price is: 8,05 €.0,40 /tk

Oligovita® neo Biolactico sarja kuuluvad kapslid on asendamatu abi kõhulahtisuse ja düspepsia ehk seedehäire episoodide korral, mis on tingitud soolestiku bakteriaalse koostise muutustest, antibiootikumiravist, aga ka igapäevasest stressist või ühekülgsest toidusedelist. Kummel ja roheline aniis mõjuvad organismile rahustavalt ning toetavad terve soolestiku funktsioone.

Oligovita® neo Biolactico probiootilised kapslid

  • leevendavad soolestiku bakteriaalse tasakaalu muutustest tingitud kõhulahtisuse ja düspepsia sümptomeid (nt ootamatu toidu- või joogiveemürgitus, koliit)
  • leevendavad antibiootikumide tarvitamisest tingitud soolehäire ärritust
  • kõrvaldavad keemiliste antibiootikumide suhtes resistentsed patogeensed enterobakterid

Need kapslid teevad pai su organismile ning taastavad heaolutunde!

Aktiivsed koostisosad ja nende toime:

  • Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus acidophilus – Tasakaalustavad soolestiku mikrofloorat, vähendavad nakkuslikke reaktsioone. Vähendavad ja leevendavad kuseteedes tekkivaid infektsioone. Tugevdavad immuunsüsteemi, vähendavad allergilisi reaktsioone. Soovitav tarvitada enne antibiootikumikuuri, ennetamaks ravimitest tekkivat kõhulahtisust.
  • Bacillus coagulans – Taastab erinevatest põletikest, toidumürgitusest, toitumishäiretest või muutustest toidusedelis kõikuma löönud soolestiku bakteriaalse tasakaalu.
  • Palatinose®, isomaltulose – Tänu aeglaselt imenduva suhkru ainulaadsetele omadustele sobib see element kasutamiseks eriti madala glükeemilise indeksiga toiduainete tarvitamisel. Madal kariogeensuse tase toetab ka tervet suuhügieeni.
  • Polüdekstroos, prebiootilised kiudained – Prebiootilise toimega lahustuv kiudaine soodustab kasulike bakterite (laktobatsillide ja bifidobakterite) kasvu, vähendades samal ajal potentsiaalselt kahjulike (entero)bakterite kolooniaid.
  • Kummel, roheline aniis – Mõjuvad rahustavalt kõhuõõnehäirete korral (kuseteed, vaginaalne piirkond)
  • B-grupi vitamiinid – Toetavad rakutasandil organismi ainevahetust.

Kasutamine:

soovituslikult tarvitada 1-2 kapslit päevas põhitoidukordadest eraldi.

Gluteenivaba. GMO-vaba.

NB! Toidulisand ei asenda tervislikku toitumist. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitada kuivas ja jahedas ning hoida eemal päikesevalgusest, soojusallikatest ja kokkupuutest veega.

Parim enne: vt pakendilt.

Kogus: Pakendis 20 kapslit

Tootja: Bottega Di Lungavita, Itaalia.

Koostis:
Stabilisaator (mikrokristalne tselluloos), Bacillus coagulans (maltodekstriin), Lactobacillus acidophilus (maisitärklis), Lactobacillus rhamnosus (maisitärklis), kapsli kest: hüdroksüpropüültselluloos, titaandioksiid; paakumisvastased ained (ränidioksiid, magneesiumstearaat, talk), B6-vitamiin (püridoksiinvesinikkloriid), B2-vitamiin (riboflaviin), B1-vitamiin (tiamiinvesinikkloriid).

1 kapsel sisaldab: B1 vitamiin 0,55 mg (50%*), B6 vitamiin 0,7 mg (50%*), B2-vitamiin 0,7 mg (50%*), Lactobacillus acidophilus DSM 17742 1 miljard elusrakku, Lactobacillus rhamnosus DSM 21690 0,5 miljardit elusrakku, Bacillus coagulans MTCC5260 0,5 miljardit elusrakku.
*%NRV – päevane võrdluskogus täiskasvanul.

Toode on kategoorias Toidulisandid.