17,20 955,56 /kg

Laos

Bränd: Attitude

Tsinkoksiidi sisaldav mineraalne päikesekaitsepulk täiskasvanutele ja lastele. Hüpoallergeenne lõhnatu koostis. Pakub ülitõhusat kaitset UVA- ja UVB-kiirguse eest. Attitude’i tooted on heaks kiitnud EWG (Ameerika keskkonnaorganisatsiooni) eksperdid. Ei jäta nahale valgeid jälgi. Päikesekaitsepulgas sisalduv oliiviõli teeb pealekandmise lihtsaks ja mugavaks, samas kui shea-või ja kakao-või niisutavad nahka. Ideaalne suvetoode, mis kaitseb nägu, huuli jms kehapiirkondi, mis kipuvad päikese käes ära põlema.

Toimeained:

• kreemis sisalduv 100% mitte-nano tsinkoksiid on EWG ekspertide hinnangul ohutuim komponent
• tagab ülitõhusa kaitse UVA- ja UVB-kiirte vastu
• lõhnatu
• kreemi koostises olevad oliiviõli, kakao- ja sheavõi muudavad pealekandmise lihtsaks ega pleegita nahka, hoides selle niisutatuna
• sobib nii täiskasvanutele kui lastele
• ei sisalda oksübensooni, oktokrüleeni, 4MBC, butüülparabeeni, oktinoksaati ja bensofenooni-3 (BP-3) – koostisained, mis on ohtlikud korallriffidele.
• ei sisalda PEG-ühendeid, nagu PEG-100 stearaat ja PEG-40 hüdrogeenitud kastoorõli, mis on saastatud kantserogeensete kemikaalidega
• ei sisalda tervisele potentsiaalselt kahjulikke aineid (fenoksüetanool, parabeenid, formaldehüüdid, formaldehüüdi vabastavad ained, bensüülalkohol ja metüülisotiasolinoon)

Koostis:

Olea europaea (olive) fruit oil (emollient), Euphorbia cerifera (candelilla) wax (emollient), Theobroma cacao (cocoa) seed butter (emollient), Butyrospermum parkii (shea) butter (moisturizer), Ricinus communis (castor) seed oil (emollient), Cocos nucifera (coconut) oil (emollient), Glyceryl stearate (emulsifier), Polyhydroxystearic acid (emulsifier).

Kasutamine: 

Kanna nahale 15 minutit enne päikese kätte minemist. Korrata pealekandmist vähemalt iga 2 tunni tagant (normaalse kehalise aktiivsuse korral); pärast ujumist, higistamist – 40 minuti pärast ning koheselt pärast rätikuga kuivatamist. Kui soovid toodet kasutada alla 6-kuulisel imikul, pöördu enne nõu saamiseks arsti poole.

Toode on kategoorias Päikesekreemid.