Alpine Plug and Go® pehmest vahust kõrvatropid

Bränd: Alpine

8,05 1,61 /tk

Laos

Alpine Plug and Go® pehmest vahust kõrvatropid pakuvad kasutajamugavust ja efektiivset mürakaitset.

Kõrvatropid peaksid tagama kasutajale mugavuse ja efektiivse mürasummutuse. Seetõttu on Alpine loonud pehmest vahust kõrvatropid, mis oleksid mugavad kasutamiseks nii magamisel, õppimisel, kontserdil kandmiseks, instrumenti mängides, mootorrattaga sõites, mürarikkaid kodutöid tehes või teistest mürarikastes keskkondades.

Alpine Plug&Go® pehmest vahust kõrvatropid on pehmed, avaldavad kõrvakanalile võimalikult väikest survet ning pakuvad tugevat mürasummutust. Sobivad kõikidele kõrvakanalitele,  ilma ärritust põhjustamata.
Pehmest vahust kõrvatropid

Pidev, kahjulik ja alalist kuulmiskahjustust põhjustav müra võib olla väga ebameeldiv. Alpine, kui spetsialist mürakaitsevahendite arendamise ja tootmise vallas, on välja töötanud pehmest vahust kõrvatropid, mis pakuvad efektiivset mürakaitset.

Alpine Plug&Go® pehmest vahust kõrvatropid pakuvad mürasummutust 35 dB. Igas pakis on 5 paari punaseid kõrvatroppe + kandekarp, mida on võimalik kinnitada võtmete külge.

Hoiustamine

Alpine Plug&Go® kõrvatroppe ei ole soovitatav kasutada üle paari korra, kuna samade pehmest vahust kõrvatroppide kasutamine pika perioodi vältel võib põhjustada põletikku kõrvas.

NB! Kas teadsid, et juba 5 minutit puurimistöid võib põhjustada kuulmiskahjustuse?

Toode on kategoorias Mediron Imported Products.