SmileLab Flash Strips valgendusribad

Bränd: SmileLab

Original price was: 39,95 €.Current price is: 37,15 €.3,72 /tk

Saadaval järeltellimisel

Uued Smilelab valgendusribad FLASH Speed PAPMAX™-ga  ​​on nüüd kiireks hammaste valgendamiseks veelgi paremad. Varustatud meie enda PAPMAX valemiga parema ja kiirema tulemuse saavutamiseks kui ükski teine ​​Smilelabi toode.

PAP-hape, mille koostis ei kahjusta hambaemaili ega muuda hambaid tundlikuks.

Kiireim valgendusriba üldse!

Maksimaalne valgendamine minimaalse ajaga.

Pärast valgendamist ei muutu hambad tundlikuks.

Nüüd on suuhügieenile keskendunud tootesarja lisandunud uued Flash Speed valgendusribad PAPMAX™-ga, mis on loodud spetsiaalselt kiiret reageerimist nõudvateks olukordadeks! SmileLab’i hammaste valgendamise ribad mõjuvad välgukiirusel!

Flash valgendusribad kindlustavad täiusliku tulemuse kõigest 15 minutiga. Jah, see toimib peaaegu nagu võluväel – see on argipäeva maagia! Olgu tegemist tähtsa õhtusöögi, kohtingu, fotosessiooni või peoga –  SmileLab’i Flash hammaste valgendamise ribad ei jäta sind kunagi hätta, garanteerides mugava, kiire ning tõhusa koduse hammaste valgendamise.

SmileLab’i Flash hammaste valgendamise ribasid on äärmiselt mugav kasutada. Tegemist on hetkel turul olevatest kodustest valgendusvahenditest kahtlemata kõige kvaliteetsema, kiirema, tõhusama ning ohutuma võimalusega vaid loetud minutitega luua erakordne tulemus. Sinu naeratus on loomulikult valgeks, särav ning meeldejääv!

Kasutamine: Võta pakist riba, hoia hammastel ettenähtud aja vältel, eemalda riba ning naudi tulemust!

Komplektis on 10×2 valmis doseeritud topeltpakikest hambaid valgendavaid ribasid nii ülemistele kui alumistele hammastele. Hoia ühte valgendusriba hammastel 15-20 minutit.

Toode on kliiniliselt testitud.

Enne tarvitamist tutvuda toote kasutusjuhendiga.

NB: Ei sobi kasutamiseks raseduse ajal!

Toode on kategoorias Suuhooldus.