Smilelab Flash Speed whitening mouth rinse 280ml (Smilelabe Flash Speed valgendav suuvesi 280ml)

Bränd: SmileLab

Original price was: 18,99 €.Current price is: 17,66 €.63,07 /liiter

Uus FLASH-i valgendav suuloputus on loodud selleks, et näeksite hea välja ja tunneksite end terve päeva jooksul värskena. Puhastav toime ksülitooli ja teiste baktereid pärssivate koostisosadega. Valgendab ja puhastab suud, tagab värske hingeõhu ning kaitseb hambaid happeliste bakterite eest Optimaalsete tulemuste saavutamiseks kasutage koos FLASH valgendava hambapastaga. Alkoholivaba, SLS-vaba, vegan, julmusevaba, fluorivaba.

Kasutamine:

Enne kasutamist loksutada. Ainult täiskasvanutele. Loputage 60 sekundit enne harjamist kahe teelusikatäie (8-10 ml või poole suuga täis) suurune kogus, et saavutada maksimaalne valgendamine pinnaplekkide eemaldamisega. Parimate tulemuste saavutamiseks loputage kaks korda päevas, hommikul ja õhtul. Ei soovitata, kui teil on igemeprobleeme või nendega seotud allergiaid. Ära alla neela. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal kuumuse või otsese päikesevalguse eest.”

Koostis:

Aqua, Sorbitol, Xylitol, PEG-60, Sodium Benzoate, Methylparaben, Phthalimidoperoxycaproic acid, Sodium Hexametaphosphate, Aroma, Stevioside, Methyl Diisopropyl propionamide, Mentholum, Citric Acid, Tetrasodium Pyrophosphate.

Toode on kategoorias Suuhooldus.