Vitamiinijook Perform Bubbles B- ja C-vitamiin, Magneesium, Tsink

Bränd: Wellexir

6,72 

Laost otsas

Bubbles on kihisevate tablettide seeria, mis on välja töötatud erinevate efektide jaoks ja on pakendatud väikestesse moekatesse tuubidesse. Need sobivad nii teie käe- kui spordikotti või ka reisikotti, kui olete reisil. Mullid sobivad ideaalselt kiireks funktsionaalse karastusjoogi valmistamiseks. Ei sisalda suhkrut ega aspartaami, kuid on rikas vitamiinide ja mineraalide poolest. Lisage lihtsalt tablett 500 ml külma vette, oodake mõni hetk ja nautige! Kui te pole veel proovinud meie maitsvaid Mulle, soovitame alustada ühega neist – nii leiate oma lemmikud! Võite Mulle kasutada alati, kui soovite värskendavat karastusjooki – kuigi mõned tooted on erinevatel hetkedel asjakohasemad.

Perform Bubbles on hea, et aidata hommikul päeva alustada, kuna need aitavad vähendada väsimust ja uimasust – saab kasutada ka pärastlõunal.
Meil kõigil on neid päevi, kus vajame väikest vaimse soorituse turgutust.
Perform Mullid sisaldavad rikkalikult C vitamiini, magneesiumit, tsinki ja 8 erinevat B vitamiini, et võimendada su vaimne sooritus maksimumini. Bvitamiinide kompleks aitab vähendada väsimust ja uimasust ja aitab kaasa normaalsele jõudlusele. B12 vitamiin on soovitatud lisand kõikidele veganitele, kuid tõhusaks omastamiseks vajate ka ülejäänud B vitamiinide kompleksi- Perform Mullidega oled hoitud.
Perform Mullid on vegan-sõbralikud ja ei sisalda aspartaami.

 

Toode on kategoorias Vitamiinid.