SuperDren Green Coffee ainevahetust kiirendavad rohelise kohvioa kapslid

Bränd: SuperDren

Original price was: 26,90 €.Current price is: 24,21 €.0,40 /tk

SUPERDREN ROHELISE KOHVIOA KAPSLID on sinu uus ning ülimalt tõhus abimees efektiivsemaks kaalulangetamiseks!

SuperDreni rohelises kohvioas sisalduvad klorogeenhapped aitavad kaasa kaalukaotusele ja keharasvade vähendamisele ning omavad stabiliseerivat toimet veresoonte funktsioonile. Tugevad antioksüdantsed omadused aitavad võidelda vabade radikaalide kahjustava toimega, muutes su naha suisa kadestamisväärselt säravaks ning terveks!

Rohelise kohvioa toidulisand on kaalulangetamise protsessis osutunud viimastel aastatel kogu maailmas ülipopulaarseks ja efektiivseks vahendiks. Rohelises kohvioas sisalduva klorogeenhappe efektiivsust on nüüdseks tõestatud mitmetes teaduslikes uuringutes.

On leitud, et klorogeenhape sunnib organismi energia saamiseks põletama rasva, mille tagajärjel kulgeb kaalulangetamisprotsess täiesti naturaalsel ning ohutul viisil.

SuperDreni toidulisand sisaldab puhast rohelise kohvioa ekstrakti – see looduslik koostisosa leidub ainult röstimata rohelises kohvioas.

Toime:

  • aitavad langetada kaalu
  • kiirendavad ainevahetust
  • on vananemisvastase toimega, kaitsevad oksüdatiivse protsessi eest
  • parandavad veresoonte funktsiooni
  • alandavad veresuhkru taset
  • väljutavad jääkaineid

Kasutamine:

Soovituslik on kasutada 1 kapsel 2 korda päevas enne hommiku- ja lõunasööki.

Purk sisaldab 60 kapslit.

Päevane annus ehk 2 tabletti sisaldab:

  • rohelise kohvioa kuivekstrakti 600 mg
  • klorogeenhapet 270 mg

NB! Toidulisand ei asenda tervislikku toitumist. Soovitame järgida igapäevaselt tervislikku toitumist ja eluviise! Säilitada kuivas ja jahedas lastele kättesaamatus kohas. Mittesoovitatav rasedatele, imetavatele emadele, lastele või mõne koostisosa suhtes tundlikele inimestele.

Toodetud Itaalias.

Koostis:
Green coffee seeds d.e tit. 45% chlorogenic acid (Coffea arabica l., Maltodextrin), Maltodextrin, Film: Hydroxypropylmethylcellulose, Colouring: Titanium dioxide; Anti-caking agents: silicon dioxide, magnesium stearate.

Toode on kategoorias Toidulisandid.