SuperDren 3D Cellulite Treatment tselluliiti vähendavad ja ainevahetust kiirendavad kapslid

Bränd: SuperDren

Original price was: 27,90 €.Current price is: 25,11 €.0,33 /tk

SUPERDREN® TSELLULIIDIVASTASED KAPSLID toovad sinuni looduse jõu, mille abil puhastada oma organism kõigest koormavast! Kapslid on sajaprotsendiliselt aktiivsete taimsete koostisosadega, mis stimuleerivad ainevahetust, aitavad vähendada tselluliiti, põletada kehal rohkem rasva ja vähendavad söögiisu.

SuperDren toidulisandisse on välja valitud vaid parimad tselluliidivastased aktiivsed taimsed koostisosad, mis on tuntud oma dreneeriva ehk puhastava mõju poolest organismile.

Õunaekstrakt on ainulaadselt tugev looduslik flavonoide sisaldav taimne antioksüdant, Koosmõjus rutiini, mustika, torkava ruskuse (Ruscus aculeatus) ja Aasia vesinaba (Centella asiatica) taimeekstraktidega hoitakse ära veenilaiendite teke, soodustatakse kapillaaride tugevnemist, paraneb mikrotsirkulatsiooni ja veenide toonus. Apelsinikoore ekstrakt (Citrus Aurantium) on tugev termogeenik, mis stimuleerib ainevahetust, aitab põletada kehal rohkem rasva ja vähendada söögiisu. Tegemist on kompleksiga, mille toime garanteerivad aastasadu kasutusel olnud väekad taimed!

Toime:

 • lagundavad keharasvu
 • on dreneeriva toimega ehk vähendavad vedelikupeetust, mis on omakorda salendava efektiga
 • puhastavad organismi sinna kogunenud jääkainetest
 • alandavad turseid ja põletikke, vähendades seeläbi nn apelsinikoorenahka

Toimeained:

 • õunaekstrakt – võitleb tselluliidi vastu, edendab vedelike drenaaži ja parandab vereringet
 • mustika kuivekstrakt – kudesid kokkutõmbava ja toonust andvate omadustega; sisaldab arvukalt toimeaineid, nagu A- ja C-vitamiinid, sidrunhape ja õunhape, mustikalehed, fosfor, kaltsium ja mangaan, mis tugevdavad kapillaare
 • apelsinikoore ekstrakt – stimuleerib rasvade lagundamist (lipolüüsi) termogeneetilises protsessis
 • aasia vesinaba ekstrakt– tuntud oma raviomaduste ja vereringet stimuleeriva mõju poolest
 • torkava ruskuse ekstrakt – tuntud põletikuvastase toime ning lümfivedeliku liikumist ja venoosset vereringet stimuleeriva toime poolest, mis on oluline tselluliidi korrigeerimisel; parandab kapillaaride tugevust ja läbilaskvust
 • rutiin – bioflavonoid, mis ravib varikoosseid veenilaiendeid ja vereringehäireid;
 • C-vitamiin – võimas antioksüdant

Kasutamine:

Soovitame kasutada esimesel 15 päeval 3 kapslit päevas ning järgneval 15 päeval 2 kapslit päevas. Toidulisandit tarvitada peale sööki koos rohke veega.

NB! Toidulisand ei asenda tervislikku toitumist. Parima tulemuse saavutamiseks on oluline kombineerida SuperDren toidulisandi tarvitamist üldise igapäevase tervisliku toitumise ja mõõduka füüsilise koormusega. Mittesoovitatav rasedatele, imetavatele emadele, lastele või mõne koostisosa suhtes tundlikele inimestele.Säilitada kuivas ja jahedas lastele kättesaamatus kohas.

Pakendis 75 kapslit, tootjapoolne infoleht ja garantiikaart.

Toodetud Itaalias.

Koostis:
C-vitamiin, 50% RDA*, Rutiin, 5 mg, Apelsinikoore kuivekstrakt, 30 mg, millest sünefriin, 1,2 mg. Torkava ruskuse kuivekstrakt 30 mg, millest saponiinid 1,5 mg. Aasia vesinaba kuivekstrakt 10 mg, millest triterpeenid 2 mg. Mustika kuivekstrakt 10 mg, millest antotsüanosiidid 1,5 mg. Õuna kuivekstrakt 1,75 mg, millest polüfenooli 1,4 mg millest florisiini 1,12 mg.
*RDA – soovitatav päevane kogus täiskasvanul.

Toode on kategoorias Toidulisandid.