NordAid Liposoomne Vitamin C1000 +D75 sprei geel, 50ml

Bränd: Nordaid

Original price was: 17,60 €.Current price is: 16,37 €.327,40 /liiter

C-vitamiin, tuntud ka kui askorbiinhape, on vajalik kõigi kehakudede kasvuks, arenguks ja paranemiseks. See osaleb paljudes keha funktsioonides, sealhulgas kollageeni moodustumises, raua imendumises, immuunsüsteemi nõuetekohases toimimises, haavade paranemises ning kõhrede, luude ja hammaste säilitamises.
Kliiniliste uuringutega on tõestatud, et külmetuse tunnuste korral tugevdab C-vitamiin immuunsüsteemi.
C-vitamiini puudusest võivad anda märku järgmised sümptomid: väsimus, kerge sinikate tekkimine, immuunsuse nõrgenemine, aeglaselt paranevad haavad, aneemia.
Suurenenud C-vitamiini vajadus on rasedatel, mõnede krooniliste haigustega, aneemiaga ja suitsetavatel inimestel.
Tableti kujul imendub C-vitamiinist vaid väike protsent, mis ei võimalda võtta suuremaid annuseid, kuna C-vitamiini ülejäägid väljuvad organismist uriiniga. Siinkohal tuleb appi liposoomne geel, mis võimaldab manustada suuremaid koguseid, sest imendumine toimub otse rakku. Erinevalt tavalistest tablettidest on liposoomses tootes vitamiini molekulid kapseldatud ning ei hävine seedekulglas ega ärrita seedesüsteemi.

D-vitamiin on rasvlahustuv vitamiin, mis aitab kehal kaltsiumit ja fosforit omastada, mis mõlemad on väga olulised luustiku ja hammaste arenguks igas vanuses. Samuti aitab D-vitamiin kaasa immunsüsteemi normaalsele talitlusele. D-vitamiini tootmine nahas väheneb seoses vanuse kasvamise, siseruumides töötamise ning pigmentatsiooniga ning siis tuleks D-vitamiini sisaldavaid toidulisandeid juurde tarvitada. Eesti kliimas, kus päikest on suhteliselt vähe, soovitatakse D-vitamiini sisaldavaid toidulisandeid kasutada aastaringselt. Mikrokapseldatud D-vitamiin, näiteks liposoomides või lipiidide nanoosakestes, on toidulisandina parim, kuna siis on vitamiin kaitstud niiskuse, oksüdatsiooni, pH, temperatuuri ja mehaaniliste jõudude eest, olles samas kõrge biosaadavusega.

C-VITAMIIN:

  • aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, normaalsele energiavahetusele, närvisüsteemi normaalsele talitlusele ja normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele, aitab
  • vähendada väsimust ja kurnatust ning suurendab raua imendumist

D-VITAMIIN:

  • aitab hoida luid ja lihaste talitlust normaalsena ning aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.
  • Toetab immuunsüsteemi ja psühholoogilisi funktsioone
  • Kiire imendumine
  • Hea maitsega
  • Suhkruvaba
  • Sobib veganitele
  • Kauakestev toime
  • Õhuvaba pudel

KASUTAMINE:

Täiskasvanud: 3 pihustust päevas.
3 pihustust sisaldab C-vitamiini 1000mg (1250%*), vitamiin D3 3000IU (75μg) (1500%*).

Soovi korral võib toodet segada vee või mahlaga. Manustada tühja kõhuga, vähemalt 15 minutit enne söögikorda.
* % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele

Enne kasutamist loksutada. Peale kasutamist asetada pumba otsikule kork ja hoida pudelit püstises asendis. Kui toodet pole pika aja jooksul kasutatud, võib pump ummistuda. Ummistuse eemaldamiseks hoidke pumba otsa sooja vee all.

Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitada toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

KOOSTIS: Puhastatud vesi, naatrium-L-askorbaat, letsitiin (emulgaator), stevioolglükosiidid(magusaine), glütserool, L-askorbiinhape, ksantaankummi (paksendaja), mango lõhna- ja maitseaine, kaaliumsorbaat (säilitusaine), Vitamiin D3 (Cholecalciferol), α-tokoferool (antioksüdant).

Sobilik taimetoitlastele. Laktoosi ja gluteenivaba. Toode ei sisalda kunstlikke lõhna-ja maitseaineid, toiduvärve, õlisid, soola ega pärmi.

 

Toode on kategoorias Sprei Vitamiinid.