NM Gelee Royale 500 mesilasema toitepiimpiim (60 kapslit)

Bränd: Natura Media

Original price was: 19,00 €.Current price is: 17,67 €.0,29 /tk

Gelee Royake on mesilasema piim, mida töömesilased toodavad kõikide mesilasühiskonna vastsete toiduks. Sellega toidetakse ka emamesilast kogu tema elu vältel.

Biosorin Gelée Royale 500 mesilasema piim toetab organismi immuunsüsteemi funktsioone.

Mesilaspiim sisaldab rohelt vitamiine ja mineraale: B-vitamiinid, eriti pantoteenhape, kaltsium, raud, fosfor, kaalium, räni, väävel. Lisaks on selle aminohapete sisaldus samuti märkimisväärne.

Mesilaspiim on mesilasema tähtis toit ning seda kogutakse mesilasema kuppudest. Mesilasemaks ei sünnita, vaid selleks kasvatatakse emane mesilane, keda toidetakse mesilaspiimaga. Ilma selle erilise toiduta ei areneks ühtegi mesilasema. Ka inimesele mõjub see väga positiivselt mitmel erineval moel.

Kasutamine:

1 kaps. sisaldab: Gelee Royale 500 mg #, E -vitamiin 1,8 mg (15% *)  # vastab värskele. *% päevase tarbimise kontrollväärtusest

Soovituslik päevane annus: 1-2kaps. päevas. 

Säilitada toatemperatuuril ja päikese eest varjatult. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Päevast soovituslikku annust mitte ületada. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. 

Koostisosad:

Nisuiduõli, lüofiliseeritud mesilaspiima mesilasemahl (gelée Royale, 3: 1), želatiin (stabilisaator), stabilisaator (glütserool), mesilasvaha, E -vitamiin.

Toode on kategoorias Toidulisandid.