Isla Medic Hydro+ kirsimaitselised pastillid N20

Original price was: 9,40 €.Current price is: 8,46 €.0,42 /tk

Laos

ISLA medic hydro+ kirss imemistabletid kurgu- ja hääleprobleemide korral. Sobib siis, kui on valulik kurk ja kurgukähedus, ärritusköha, kuiv köha, häälepaelte ärritus, häälekähedus, samuti kui tugevalt kurnatud ja pikaajalise koormuse all olevad häälepaelad vajavad lisaniisutust (nt. lauljad, näitlejad, pedagoogid) ning limaskestade kuivusest tingitud neelamis- ning rääkimisraskuste puhul ja külmetuse sümptomite korral. Imemistablette imedes ühineb koostises olev hüdrogeelkompleks hüaluroonhappe ning islandi samblikust saadud unikaalse ekstraktiga. Tulemuseks on kurgu ja suu limaskestadele tugevasti kinnituv hüdrogeel, mis moodustab efektiivselt niisutava kaitsekihi. Hüdrogeelkompleks koosneb karbomeerist ja ksantaankummist. Seoses ksantaankummi tugevale veesidumisvõimele ja karbomeeri spetsiaalsele geeli moodustavale omadusele, tekib ärritunud kurgu ja suu limaskestadele kauapüsiv hüdrogeeli kaitsekiht. Vedelikku siduva ja imava omadusega hüaluroonhape ja islandi samblikust saadud ekstrakt niisutavad intensiivselt limaskesti. Tänu sellele saavad ärritunud kurgu ja suu limaskest taastuda ja oma kaitsefunktsiooni täita. Koostisesse kaasatud Optaflow® tehnoloogia stimuleerib süljevoolu. Imemistablettide kasutamise tulemusena suureneb süljeeritus, taastuvad ärritunud limaskestad ning leevenevad tüüpilised kurguvalu ja külmetusega seotud kaebused nagu köhaärritus, häälekähedus, limaskestade kuivus ja neelamisraskused.
Imemistabletid sobivad ka rasedatele, veganitele ja lastele alates 6. eluaastast. Kirsimaitselised.

Islandi käokõrva vedelekstrakt akaatsia, sorbitool, maltitool, veevaba sidrunhape, atsesulfaam-K, levomentool, lõhna- ja maitseained, looduslikud toiduvärvid (porgandi- ja mustsõstraekstrakt), keskmise ahelaga triglütseriidid, puhastatud vesi.

*TRÜKITÄHTEDEGA on märgitud allergiat või toidutalumatust põhjustavad koostisosad või abiained.

1 imemistablett sisaldab järgmisi magusaineid: sorbitool (0,11 g) ja maltitool (0,94 g) = 0,09 LÜ.

Imemistabletid sisaldavad islandi käokõrva vedelekstrakti (0,4 -0,8:1), karbomeeri, ksantaankummit ja naatriumhüaluronaati.

Hoiatused:

Hoida lastele kättesaamatus kohas!
Väga harvadel juhtudel võib preparaat sorbitooli- ja maltitoolisisalduse tõttu põhjustada kõhulahtisust!
Mitte kasutada ülitundlikkuse esinemisel imemistableti ükskõik millise koostisosa suhtes!
Kui arst on teile rääkinud, et te ei talu teatud suhkruid, siis palun pöörduge enne Isla võtmist oma arsti poole!
Kui sümptomid ei taandu 10 päeva jooksul, tuleks konsulteerida arsti või apteekriga!

Toode on kategoorias Koduapteek.