ECOSH DONG QUAI – hoiab naise tervist, 90tk

Bränd: Ecosh

16,15 0,18 /tk

Dong Quai taim, tuntud kui “naiste ženšenn”, on traditsioonilises meditsiinis leidnud laialdast kasutust naiste tervisemurede, eriti menstruaaltsükli ja menopausiga seotud probleemide korral. Angelica sinensis, mis kuulub sarikaliste sugukonda, on pärit Hiinast, Jaapanist ja Koreast.

Dong Quai juuri on sajandeid kasutatud erinevate terviseprobleemide, nagu menstruatsioonivalud, ebaregulaarne menstruatsioon, viljatus, menopausi sümptomid ja üldine nõrkus, leevendamiseks.

Taim on saanud tähelepanu oma mõju tõttu naiste hormonaalsele tasakaalule. Mõned uuringud viitavad sellele, et Dong Quai ühendid võivad mõjutada östrogeeni retseptoreid ja aidata reguleerida hormonaalset aktiivsust.

Fütokeemiline koostis sisaldab bioaktiivseid ühendeid nagu fütosteroolid, flavonoidid, kumariinid ja polüsahhariidid, mis omistatakse Dong Quai potentsiaalsetele tervisele kasulikele omadustele.

KOOSTISOSAD: Dong Quai (Angelica sinensis) juure pulber, glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel).

MANUSTAMINE: 1–2 kapslit päevas koos toidu ja veega.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada raseduse ja imetamise ajal. Võib mõjutada vere hüübimist, seetõttu olla ettevaatlik vere hüübimishäirete või ravimite kasutamisel ja enne kirurgilist protseduuri. Dong Quai võib suurendada naha valgustundlikkust, seega vältida päikese käes viibimist. Ravimite kasutamisel või krooniliste haiguste korral konsulteerida arsti või apteekriga.

SÄILITAMINE: Hoida suletuna kuivas kohas, toatemperatuuril kuni 25 °C ja päikese eest kaitstult.

NETOKOGUS: 90 taimset kapslit, 56 g.

Toode on kategoorias Vitamiinid.