ECOSH LAPSEOOTUS – vitamiinid emale 90tk

Bränd: Ecosh

Original price was: 36,00 €.Current price is: 34,20 €.0,38 /tk

Rasedatele, rasedust planeerivatele naistele ja rinnaga toitvatele emadele mõeldud tasakaalustatud koostisega kompleks. Toodet kasutades täiendatakse vitamiinide ja mineraalainete varusid.

Tootes sisalduvad kõik olulised vitamiinid ja mineraalained, mis on vajalikud lapse täisväärtuslikuks arenguks ning imetamise ajal. Raseduse ja imetamise perioodil on naistel suurem vajadus vitamiinide, mineraalainete ja mikroelementide järele, kuna tavaline toit ei pruugi neid piisavalt katta.

Foolhape on eriti oluline ning tootes on kasutatud hästiimenduvat bioaktiivset foolhapet. Foolhape mängib olulist rolli rakkude jagunemisel ja aitab kaasa kudede kasvule raseduse ajal. Lisaks toetab foolhape normaalset aminohapete sünteesi, vereloomeprotsesse, homotsüsteiini ainevahetust ja psühholoogilisi funktsioone. Soovitatav on alustada foolhappe tarbimist juba raseduse planeerimisel, et tagada loote varajane areng.

Toote eelised lapseootuse ajal:

  • Riboflaviin, niatsiin, vitamiin B12 ja vitamiin B6 toetavad närvisüsteemi talitlust, energiavahetust ning vähendavad väsimust ja kurnatust.
  • C-vitamiin ja tsink toetavad immuunsüsteemi normaalset funktsioneerimist.
  • Raud aitab kaasa vere punaliblede ja hemoglobiini moodustumisele ning hapniku transpordile kehas.
  • Kaltsium osaleb luude ja hammaste moodustumises, vere hüübimises, närviülekandes ja lihaste töös.
  • Jood aitab kaasa kilpnäärmehormoonide tootmisele ja kilpnäärme talitlusele.
  • Tiamiin toetab normaalset südametalitlust ja niatsiin psühholoogilisi funktsioone.
  • Magneesium osaleb rakujagunemise protsessis, energiatootmises ja lihaste talitluses.

Rasedate igapäevane foolhappe soovituslik annus peaks olema vähemalt 200 μg, et tagada organismis optimaalne foolhappe tase. Raseduse planeerimisest kuni 12. rasedusnädalani soovitatakse võtta iga päev 400 μg foolhapet koos mitmekülgse toiduga.

Kasutamine: Võtta 1-2 kapslit päevas söögi ajal või pärast sööki piisava koguse vedelikuga. Mitte ületada soovitatud annust. Toodet ei tohiks kasutada mitmekesise toitumise asendajana.

Toode on kategoorias Vitamiinid.