NordAid Liposoomne Magneesium 200mg, 30tk

Bränd: Nordaid

Original price was: 44,90 €.Current price is: 41,76 €.1,39 /tk

Nordaidi liposoomne magneesiumi geel 200 mg on innovatiivne ja unikaalne segu liposoomi kapseldatud magneesiumtsitraadis-malaadist , mis tagab magneesiumi parima võimaliku imendumise. Kasutame väga innovatiivset magneesiumi, kus ühes molekulis on tsitraat-malaat. See on esimene liposoomne magneesium mida saab manustada otse suhu. Kui aga soovid, võid endale meelepärase maitse saamiseks segada geeli mahla või veega.

LIPOSOOMNE MAGNEESIUM

  • Kiire imendumisega
  • Hea maitsega
  • Ühe käega avatav pakend
  • Reguleerib veresuhkrut
  • Hoiab luud terved
  • Toetab aju tegevust
  • Kaitseb südant
  • Aitab vähendada väsimust ja kurnatust

Liposoomne magneesium jõuab rakkudesse kiiremini kui teised vormid ja ei tekita seedeprobleeme.
Pakend on ühe käega avatavates õhukindlates üksikpakendites, mida on kerge kaasa võtta trenni ja reisile ning võib säilitada toatemperatuuril.

Magneesium on organismi jaoks üks olulisemaid mineraale ning selle sisaldus meie organismis on suur. Kõige rohkem leidub magneesiumit luudes ja lihastes, aga teda leidub ka koevedelikes ja rakkudes. Magneesium on aju ja keha jaoks ülioluline mineraal ning see mõjutab organismi mitmel moel alates veresuhkru taseme reguleerimisest kuni sportliku soorituse suurendamiseni.

Kuigi magneesiumi leidub paljudes toitudes, alates lehtköögiviljadest kuni pähklite, seemnete ja ubadeni, ei saa paljud inimesed magneesiumit oma toidust piisavalt. Magneesiumipuudusest on enim ohustatud sportlased, eakad inimesed, II tüübi diabeetikud ja tsöliaakiat ning mitmesuguseid seedeprobleeme omavad inimesed.

Magneesiumi puuduse tunnusteks on väsimus, nõrkus, tuimus või kihelus nahal, lihaskrambid, ebanormaalne südame löögisagedus, jm. Uuringud on näidanud, et magneesiumipuudus võib olla osteoporoosi riskifaktor ning magneesiumi sisaldavate toidulisandite tarbimine aitab suurendada menopausijärgses eas ja eakatel naistel luu mineraalset tihedust ning seeläbi vältida osteoporoosi ohtu.

KASUTAMINE:

1 üksikpakend päevas – sisaldab Magneesiumi 200mg (53.3%*)
* %päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele

Pigista paki sisu otse suhu või soovi korral manusta vee või mahlaga.

KOOSTIS: destilleeritud vesi, ksülitool (magusaine), magneesium tsitraat-malaat, GMO vaba päevalille letsitiin (emulgaator), ksantaankummi (paksendaja), mango lõhna- ja maitseaine, kaaliumsorbaat (säilitusaine)

Säilitamine toatemperatuuril.

Toode on gluteeni ja laktoosivaba.

Sobib veganitele.

*Toidulisand ei asenda täisväärtuslikku toitumist ega tervislikke eluviise. Hoida laste eest kättesaamatus kohas! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Üleliigne tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitada toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Parim enne kuupäev kehtib kahjustamata pakendi ning nõuetele vastavalt säilitatud toote korral.

Toode on kategoorias Toidulisandid.