ECOSH BOSWELLIA + LIPOSOOMNE KURKUMIIN – looduslik abi valu korral 90tk

Bränd: Ecosh

Original price was: 29,00 €.Current price is: 27,55 €.0,31 /tk

India viirukipuu (Boswellia serrata) ja liposoomse kurkumiini (Curcuma longa) toode toetab üldist tervist. Boswellia serrata toetab liigeste tervist, kurkum pakub antioksüdantset kaitset ja säilitab immuunsüsteemi efektiivsust.

Liposoomtehnoloogia parandab toitainete imendumist, muutes need kudedele ja rakkudele paremini kättesaadavaks. Boswellia serrata on oluline Ayurvedas, toetades soolestiku tervist ja stabiliseerides seedetrakti limaskesta.

India viirukipuu kasvab peamiselt India ja Pakistani kuivades piirkondades, selle vaik on tuntud meditsiiniliste ja religioossete eesmärkide poolest. Kurkum toetab südame, vereringe ja närvisüsteemi funktsiooni.

Liposoomse kurkumiini eelised hõlmavad suurenenud imendumist, väiksemat annust, vähendatud seedetrakti ärritust ja suuremat stabiilsust.

KOOSTISOSAD: India viirukipuu ekstrakt, liposoomne kurkumiini kompleks.

MANUSTAMINE: 1–3 kapslit päevas koos rasvarikka toiduga. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

HOIATUSED: Ei soovitata rasedatele ja imetavatele emadele. Mõjutab vere hüübimist, nõuab ettevaatust vere hüübimishäirete või ravimite kasutamisel. Enne kirurgilist protseduuri konsulteerida arstiga.

SÄILITAMINE: Hoida suletuna kuivas kohas, toatemperatuuril kuni 25 °C, päikese eest kaitstult.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokogus 44 g.

Toode on kategoorias Vitamiinid.