Curaprox laste hambahari, sinine

Bränd: Curaprox

Original price was: 5,15 €.Current price is: 4,63 €.4,63 /tk

Uus Curaprox hambahari 4-12 aastastele lastele

See on hambahari lahedatele lastele. Ta vallutab 4-12 aastaste laste südamed hetkega – ja teeb nende hammastele suure teene. Igal harjasepeal on 5500 superpehmet peenikest harjast, mis hoolitsevad hammaste eest päeval ja ööl. Need pehmed harjased on ülimalt efektiivsed hammaste puhastajad, eemaldades hammastelt katu ja saates selle kraanikausist alla.

Lapsed mõistavad peagi, et hammaste pesemine polegi nii hull, kui nad arvasid. See hambahari sobib alates 4.eluaastast ja neil pole selle kasutamise vastu mitte midagi, ainus mille pärast peate nüüd muretsema, on ootamine hambapesu järjekorras. 6 erksat värvi ja kaheksanurkne ergonoomiline vars on disainitud väikese käe järgi. Hammaste pesu pole enam tüütu kohustus, vaid 2 korda päevas oodatud tegevus.

Lastele mõeldes: hambaharja vars on täiuslikult sobiv pisikesele käele ja väike harjasepea mahub suu igasse piirkonda. Tänu 5500 pehmele harjasele ei jää puhastamata ükski hammas. Head aega hambakaaries, tere terved hambad ja igemed!

  • Hambahari, mis hoiab 4-12 aastaste laste hambad terved
  • 6 lahedat värvi
  • Kahkesanurkne vars, mis sobitub hästi nii pisikesse pihku kui ka suuremale käele.
  • 5500 peenikest Curen® harjast (iga harjas 0,09mm läbimõõduga)
  • Erakordne efektiivsus: 5500 Curen® harjast moodustavad õrna ja ülimalt tõhusa puhastuspinna
  • Niivõrd hea, et vannitoas saab”hambapesu tunnist” tipptund. Kui hambapesu annab nii hea tunde, tahavd teie lapsed iga hamba puhastamiseks veeta märksa rohkem aega.
  • Vaba kahjulikest ainetest, sellistest nagu bisfenool A (BPA), ftalaadid või asovärvid.
Toode on kategoorias Suuhooldus.