Bottega di Lungavita Melatonin Spray / Melatoniini sprei 30ml

Original price was: 9,95 €.Current price is: 8,95 €.298,33 /liiter

Melatoniin on käbinäärmes sünteesitav hormoon, mis reguleerib meie bioloogilist ööpäevarütmi ja annab märku pimeduse saabumisest ning vajadusest magama minna. Selle taseme langusel on tihe seos meie unerütmihäiretega. Seetõttu on oluline seda lisaks tarvitada. Melatoniin on aine, mida esineb loomades, taimedes, seentes, bakterites ja teistes elusolendites peale inimese.

Melatoniin aitab kaasa uinumisel, vähendab uinumisele kuluvat aega ning on ka tõhus abiline unetuse vähendamisel ja ööpäevarütmide korrigeerimisel. On tõestatud, et melatoniin on tõhus abiline ka lennureisidel ajavööndivahetuse väsimusega seotud aspektide korral.

Pikaajalised uuringud on näidanud, et melatoniin aitab ravida efektiivselt unetust. Kolmekuulise kasutuse järel muutub oluliselt une kvaliteet ning paraneb ka päevane tähelepanelikkus ümbritseva suhtes.

Toime:

  • vähendab unetust
  • uneaegade ja une kvaliteedi parandamine
  • hea abiline lennureisidel ajavööndivahetusel
  • stressi ja närvilisuse vähendamine

Kasutamine:

Soovitame pihustada 2 sprei vajutust suhu umbes tund enne magamaminekut. Enne kasutamist raputada.

Kogus: 30 ml

Tootja: Bottega di LungaVita, Itaalia.

Koostis:

Water, emulsifier: glycerol, stabilizing: polyoxyethylene sorbitan monolaurate, melatonin, preservatives: potassium sorbate, sodium benzoate, acidity regulator: citric acid, flavorings, sweetener: sucralose. Alcohol free.

Melatoniini 100ml kohta: 400mg.

Toode on kategoorias Sprei Vitamiinid.