Smilelab Groom Advanced Whitening hambavalgendusribad meestele

Bränd: SmileLab

37,15 3,72 /tk

Laost otsas

Spetsiaalselt meestele mõeldud professionaalsed hambavalgendusribad, mis annavad sulle vastupandamatu naeratuse ning hoolitsevad samal ajal eeskujulikult ka suuhügieeni eest.

Sa oled enesekindel. Sa oled kaval. Sa oled kiire. Sul on parimad tööriistad, mis teevad sust võitja! Turule on jõudnud spetsiaalselt meestele mõeldud professionaalsed hambavalgendusribad, mis annavad sulle vastupandamatu naeratuse ning hoolitsevad samal ajal eeskujulikult ka suuhügieeni eest.

Hambavalgendusribade kasutamine on ülimalt lihtne!

Smilelab hambavalgendusribade kasutamine on supermugav, loogiline ning ülimalt tõhus: lihtsalt võta pakist riba, aseta see hammastele, hoia riba hammastel 60 minutit, eemalda ning naudi tulemust! Kõik Smilelab hambavalgendusribad on juba eelnevalt doseeritud – sa ei pea selleks eraldi oma väärtuslikku aega kulutama.

Loomulikult valgendav ning sära andev efekt hammastel on kohene. See on must-bevahend enne tähtsat kohtumist, õhtusööki või pidu. Haara kontroll ning naudi mängu!

Hambavalgendusribade kasutamine: võta pakist riba, hoia hammastel ettenähtud aja vältel, eemalda riba ning naudi tulemust!

Soliidse välimusega komplektis on 10 valmis doseeritud topeltpakikest hambaid valgendavaid ribasid nii ülemistele kui alumistele hammastele. Hoia ühte valgendusriba hammastel 60 minutit.

Toode on kliiniliselt testitud.

Päritolumaa: Rootsi.

Koostis: Glycerin, Aqua, Methyl cellulose, Xylitol, EDTA, Sodium chlorite, Citric acid, L-Menthol.

 

Toode on kategoorias Suuhooldus.