NordAid Suukaudne raua sprei, 30ml

Bränd: Nordaid

Original price was: 13,99 €.Current price is: 13,01 €.0,43 /ml

Nordaid´i raua sprei on kiire ja efektiivsema imendumisega kui traditsioonilised tabletid või kapslid kuna jõuab läbi suu limaskesta koheselt vereringesse.

Raud aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, mis on praegusel ajal ülimalt oluline. Lisaks aitab raua sprei kaasa normaalsele energiavahetusele, vere punaliblede ja hemoglobiini normaalsele moodustumisele ning normaalsele kognintiivsele talitlusele.

Rauavaegus on levinuim toitaine puudujäägist tingitud rahva tervise probleem terves maailmas. Rauavaeguse tunnusteks on füüsilise vastupidavuse ning vaimse tegevuse produktiivsuse vähenemine, tähelepanuvõime alanemine ning motivatsioonipuudus.

Sprei kujul raud ei põhjusta seedekulgla vaevusi ega kõhukinnisust, mis on raua preparaatidele iseloomulikud kõrvaltoimed.

Kasutamine:

5 MG RAUDA PÄEVASES ANNUSES.

Esimest korda kasutades vajutage spreipumpa 3-4 korda. Pihustada keele alla või põse siseküljele. Peale kasutamist asetada spreiotsikule kork ja hoida pudelit püstises asendis. Kui toodet pole pika aja jooksul kasutatud, võib sprei ummistuda. Ummistuse eemaldamiseks hoidke spreid sooja vee all.

Koostis:

Puhastatud vesi, rafineerimata roosuhkur, raud(III)naatrium- EDTA, glütserool, steviool-glükosiidid (magusaine), raud(III)ammooniumtsitraat, sidrunhape (happesuse reglaator), kaaliumsorbaat (säilitusaine), looduslik õuna maitseaine.

Toode on kategoorias Sprei Vitamiinid.