ECOSH VIIRUTUS organismi toetus viiruste perioodil 90tk

Bränd: Ecosh

Original price was: 35,00 €.Current price is: 33,25 €.0,37 /tk

Ecosh Viirutus on loodud immuunsüsteemi ja organismi vastupanuvõime tugevdamiseks kevad-sügisese viirushooaja ajal ning aitab leevendada külmetusele iseloomulikke sümptomeid nagu aevastamine, vesine nina ja silmade kipitus.

Tootes sisalduvad resveratrool, roosilõhnaline kuldjuur, oliivipuu lehtede ekstrakt ja aed-liivatee pakuvad antioksüdantseid omadusi ning toetavad organismi vastupanuvõimet.

Viirutuse tootes:

  • Vitamiin C ja tsink aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning kaitsevad rakke oksüdatiivse stressi eest.
  • Oliivipuu ja Pau d’Arco aitavad toetada organismi vastupanuvõimet raskete keskkonnatingimuste korral ning tugevdavad organismi kaitsevõimet välismõjude vastu.
  • Harilik pune ehk oregano toetab ülemiste hingamisteede tervist ning suurendab organismi vastupanuvõimet.
  • Aed-liivatee ehk tüümian toetab immuunsüsteemi ning avaldab positiivset mõju hingamisteedele, rahustades kõri, neelu ja häälepaelu.
  • Kassiküüs toetab immuunsüsteemi ja liigeste tervist.
  • Seleen aitab säilitada immuunsüsteemi ja kilpnäärme normaalset talitlust ning kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.
  • Mangaan toetab normaalset energiavahetust ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.

Koostisained: PUREWAY-C® vitamiin C kompleks (L-askorbiinhape, tsitrusviljade bioflavonoidid, stabilisaatorid: taimsed rasvhapped), FlaviPure® – kvertsetiinidihüdraat (ekstraheeritud Sophora Japonica õitest), glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel), N-atsetüül-L-tsüsteiin (NAC), oliivipuu lehtede ekstrakt (20% oleuropeiini), hariliku pune ehk oregano lehtede ekstrakt 10:1, koirohu ekstrakt 4:1, korditsepsi ekstrakt (40% polüsahhariide), Pau d’Arco ehk sipelgapuu koore 4:1 ekstrakt, redutseeritud L-glutatioon, aed-liivatee ehk tüümiani 10:1 ekstrakt, roosilõhnalise kuldjuure ekstrakt 4:1 (3% rosaviine, 1% salidrosiide), kassiküüs ehk surinami küünisväät ekstrakt 10:1, resveratrool (üle 98% trans-resveratrooli, ekstraheeritud Fallopia japonica vooljast), mangaaniglütsinaat, tsinkdiglütsinaat, L-selenometioniin.

Manustamine: 1-3 kapslit päevas, jälgides päevase tarbimise soovituslikku kogust. Toodet ei tohiks kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on säilitada mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas. Krooniliste haiguste ja ravimite tarvitamise korral tuleks enne kasutamist konsulteerida arsti või apteekriga. Raseduse ja rinnaga toitmise ajal ei ole soovitatav toodet tarvitada. Pikaajaline mangaani kasutamine üle 4 mg päevas võib põhjustada lihasvalu ja väsimust.

 

Toode on kategoorias Vitamiinid.