ECOSH ALLER STOPP allergia sümptomite leevendamiseks 90tk

Bränd: Ecosh

Original price was: 35,00 €.Current price is: 33,25 €.0,37 /tk

Allergilise reaktsiooni korral tekib inimesel ülitundlikkusreaktsioon, kui ta reageerib keskkonnas leiduvatele ainetele, mis enamiku teiste inimeste jaoks on ohutud. Selliseid aineid, mis põhjustavad allergilist reaktsiooni, nimetatakse allergeenideks. Aller Stopp on toode, mis toetab immuunsüsteemi ülitundlikkuse korral.

Aller Stopp tootes:

  • C-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.
  • Ashwagandha toetab hingamisteede ja naha tervist ning aitab säilitada energiataset ja keha tasakaalu.
  • Tsink aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

Tootes kasutatav PUREWAY-C® on patenteeritud kombinatsioon, mis aitab C-vitamiinil paremini imenduda, jaotuda ja püsida kehas.

Tsink ja C-vitamiin toetavad immuunsüsteemi normaalset talitlust ning kaitsevad rakke oksüdatiivse stressi eest.

Ashwagandhal on adaptogeensed omadused, mis aitavad säilitada energiataset, loovad kehas tasakaalu ning toetavad hingamisteede ja naha tervist. Withania somnifera (ashwagandha) parandab organismi vastupanuvõimet stressile ja aitab kehal stressiga toime tulla.

FlaviPure® on kõrgekvaliteetne kvertsetiin, mis ekstraheeritakse Sophora Japonica taime õitest. Sellel on kõrgem biosaadavus võrreldes teiste kvertsetiini vormidega. Kvertsetiin on aktiivne flavonoid, mida on palju uuritud ning leitud, et see on kehas oluliselt aktiivsem kui teised bioflavonoidid. Kvertsetiinil ja teistel taimsetel bioflavonoididel on sünergiline mõju.

Koostisosad: FlaviPure® (kvertsetiinidihüdraat ekstraheerituna Sophora Japonica õitest), bromelaiin (ananassist Ananas comosus), PUREWAY-C® vitamiin C kompleks (L-askorbiinhape, tsitrusviljade bioflavonoidid, taimsed rasvhapped stabilisaatoritena), glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel), Ashwagandha [Withania somnifera D.] KSM-66 juure ekstrakt (sisaldab 5% vitanoliide), tsinkdiglütsinaat.

Kasutamine: 1-2 kapslit päevas koos veega.

Oluline on mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toodet ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Raseduse ja imetamise ajal mitte tarvitada.

Toode on kategoorias Vitamiinid.